Obława policji tuż przed Wigilią. Niebezpieczeństwo jest realne, dwóch niebezpiecznych bandytów na wolności

Obława policji tuż przed Wigilią. Niebezpieczeństwo jest realne, dwóch niebezpiecznych bandytów na wolności Źródło: pikio.pl

Policja wszczęła alarm z powodu nagłej sytuacji tuż przed wigilijną wieczerzą. W polskiej miejscowości doszło do groźnej sytuacji, teraz na wolności jest dwóch niebezpiecznych mężczyzn. Jeden z nich ma broń.

Policja musi zachować czujność, bo przestępcy nie odpuszczają nawet w dni świąteczne. Do funkcjonariuszy koło godziny 13:00 dotarło zgłoszenie, że sklep zaatakowali dwaj mężczyźni. Jeden z nich był uzbrojony. Teraz funkcjonariusze poszukują sprawców.

Policja ogłosiła obławę. Zbiegło dwóch przestępców, jeden z nich jest uzbrojony

Jak poinformował portal Krosno112, 24 grudnia doszło do napadu na sklep spożywczy "Spółdzielcza Trójka" w województwie podkarpackim, w miejscowości łęki Strzyżowskie. Dwóch mężczyzn podjęło próbę obrabowania sklepu, jeden z nich posiadał przy sobie broń białą w postaci siekiery. Za jej pomocą napastnicy sforsowali drzwi wejściowe do lokalu. Sklep był chwilę po jego zamknięciu, w środku wciąż znajdowała się pracowniczka.

Po wdarciu się do lokalu uzbrojony mężczyzna zaczął obrabowywać kasę fiskalną. W tym samym czasie drugi sprawca (nie wiadomo czy był uzbrojony), czekał na zewnątrz w samochodzie - w czerwonym Seacie Ibiza. Napastnik zniszczył kasę fiskalną, nie raniąc kasjerki, po czym zbiegł z pieniędzmi do auta. Gdy tylko opuścili budynek, kasjerka powiadomiła służby.

Nieudolna ucieczka rabusiów. Policja poszukuje drugiego z nich [AKTUALIZACJA]

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przestępcy daleko nie odjechali, gdyż zaledwie 100 metrów od miejsca napadu uderzyli w barierki, rozbijając samochód. Po tej "brawurowej" ucieczce zdecydowali się porzucić samochód i oddalić się z miejsca przestępstwa pieszo. Policja na terenie gminy Wojaszówka i powiatu strzyżowskiego zarządziła obławę, aby złapać sprawców.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

AKTUALIZACJA: Jak poinformował portal Krosno112, udało się już ująć pierwszego ze sprawców. Funkcjonariuszom pomógł wyjątkowo czujny mieszkaniec gminy. Okazało się, że przestępca ukrywał się w toalecie na jednej z prywatnych posesji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji my już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

Źródło: Krosno112

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News