Policja
pikio.pl
Konrad Karpiuk - 24 Grudnia 2019

Obława policji tuż przed Wigilią. Niebezpieczeństwo jest realne, dwóch niebezpiecznych bandytów na wolności

Policja wszczęła alarm z powodu nagłej sytuacji tuż przed wigilijną wieczerzą. W polskiej miejscowości doszło do groźnej sytuacji, teraz na wolności jest dwóch niebezpiecznych mężczyzn. Jeden z nich ma broń.

Policja musi zachować czujność, bo przestępcy nie odpuszczają nawet w dni świąteczne. Do funkcjonariuszy koło godziny 13:00 dotarło zgłoszenie, że sklep zaatakowali dwaj mężczyźni. Jeden z nich był uzbrojony. Teraz funkcjonariusze poszukują sprawców.

Policja ogłosiła obławę. Zbiegło dwóch przestępców, jeden z nich jest uzbrojony

Jak poinformował portal Krosno112, 24 grudnia doszło do napadu na sklep spożywczy "Spółdzielcza Trójka" w województwie podkarpackim, w miejscowości łęki Strzyżowskie. Dwóch mężczyzn podjęło próbę obrabowania sklepu, jeden z nich posiadał przy sobie broń białą w postaci siekiery. Za jej pomocą napastnicy sforsowali drzwi wejściowe do lokalu. Sklep był chwilę po jego zamknięciu, w środku wciąż znajdowała się pracowniczka.

Żona Pawła KrólikowskiegoPo ostatniej operacji Paweł Królikowski wypowiedział słowa, które jego małżonka zapamięta na zawsze. Trzymamy kciukiCzytaj dalej

Po wdarciu się do lokalu uzbrojony mężczyzna zaczął obrabowywać kasę fiskalną. W tym samym czasie drugi sprawca (nie wiadomo czy był uzbrojony), czekał na zewnątrz w samochodzie - w czerwonym Seacie Ibiza. Napastnik zniszczył kasę fiskalną, nie raniąc kasjerki, po czym zbiegł z pieniędzmi do auta. Gdy tylko opuścili budynek, kasjerka powiadomiła służby.

Nieudolna ucieczka rabusiów. Policja poszukuje drugiego z nich [AKTUALIZACJA]

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

.Pies Natalii zaczął nagle kopać w śniegu. Zamarła, kiedy zobaczyła, co wyciągnął spod śnieguCzytaj dalej

Przestępcy daleko nie odjechali, gdyż zaledwie 100 metrów od miejsca napadu uderzyli w barierki, rozbijając samochód. Po tej "brawurowej" ucieczce zdecydowali się porzucić samochód i oddalić się z miejsca przestępstwa pieszo. Policja na terenie gminy Wojaszówka i powiatu strzyżowskiego zarządziła obławę, aby złapać sprawców.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

AKTUALIZACJA: Jak poinformował portal Krosno112, udało się już ująć pierwszego ze sprawców. Funkcjonariuszom pomógł wyjątkowo czujny mieszkaniec gminy. Okazało się, że przestępca ukrywał się w toalecie na jednej z prywatnych posesji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji my już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

Świat według KiepskichKrystyna Feldman zmarła 12 lat temu. Najlepsze cytaty "Babki z Kiepskich" nadal powalają, numer 7 bije wszystko na głowęCzytaj dalej

Źródło: Krosno112

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News