Policja żegna 6 psów, które wczoraj tragicznie zginęły. Wzruszające do łez wpisy

Policja żegna 6 psów, które wczoraj tragicznie zginęły. Wzruszające do łez wpisy Źródło: Twitter/Policja Warszawska

Policja pożegnała psy, które zginęły w Warszawie. Wzruszający gest, który potwierdza, służbowe partnerstwo bez względu na to, czy chodzi o człowieka, czy futrzanego czworonoga. Tragedię najbardziej przeżyli opiekunowie.

Policja pożegnała dzisiaj psy, które zginęły wczoraj podczas awarii w Warszawie. Wyraźnie poruszeni opiekunowie zwierzaków oddali hołd swoim futrzanym partnerom. Przyczyny katastrofy pozostają niewyjaśnione.

Policja w Polsce już od dawna może liczyć na wsparcie świetnie wyszkolonych psów. Niektórzy nazwaliby to nawet współpracą. Funkcjonariusze najbardziej przywiązani do swoich czworonogów, określali ich, jako partnerów lub "niebieskich braci". Dzisiaj warszawscy policjanci musieli pożegnań kilku swoich uszatych przyjaciół. Wczoraj w dramatycznych okolicznościach zginęło 6 psów policyjnych.

Policja w Warszawie żegna swoje psy

Policja w Warszawie wydała już oficjalny komunikat, wyrażający żal z powodu straty sześciu, futrzanych policjantów. Szczególne kondolencje złożono na ręce trojga opiekunów: Agnieszki, Krzysztofa i Aleksandry. Do tragedii doszło w okolicy policyjnych koszar. W skutek pęknięcia rury cieplnej, woda zalała laboratorium kryminalistyczne. Przebywało tam sześć psów: Magnet, Jogin, Edaims, Lasso, Jerk i Long. Z powodu wysokiej temperatury wody, straż pożarna nie mogła zareagować od razu.

- W piątek wieczorem odeszli nasi Towarzysze Służby. MAGNET, JOGIN, EDAMIS, LASSO, JERK i LONG. Brakuje słów, by opisać rozmiar tej tragedii. Żegnajcie nasi niebiescy bracia. Najgłębsze wyrazy współczucia składamy na ręce opiekunów psów: Agnieszki, Aleksandry i Krzysztofa - napisano w oświadczeniu Policji Warszawa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Razem ze wzruszającymi kondolencjami, policja udostępniła zdjęcia sześciu owczarków. Ich opiekunowie otrzymali już pomoc psychologiczną. Pracownicy zapewnili, że psy miały zapewnione jak najlepsze warunki. Po awarii cieplnej jednak nie miały szans. Strażacy musieli czekać, aż woda wystygnie, inaczej zniszczyłaby pompy oraz węże. Uważa się, że powodem pęknięcia rury mogła być korozja.

Dzisiaj grzeje: 1. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia

2. Nie żyje młody polityk z Gdańska. Był bliskim współpracownikiem Jarosława Sellina

Policja zdradziła, że psy były szkolone w kierunku osmologii. Woda o temperaturze 90 stopni zalała laboratorium, spadając prosto na kojce psów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę
  2. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  3. Z ostatniej chwili. Pobita polityk PiS w krytycznym stanie w szpitalu
  4. Gwiazdor M jak miłość trafił do psychiatryka. Jego życie runęło w jednym momencie, potem nadeszły kolejne ciosy
  5. Znowu głośno o Katarzynie W. Kwestią czasu było, aż dojdzie do czegoś podobnego
  6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

źródło: warszawawpigulce.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News