To będzie zwrot akcji w poszukiwaniach Staraka? Policja potwierdziła najnowsze doniesienia

To będzie zwrot akcji w poszukiwaniach Staraka? Policja potwierdziła najnowsze doniesienia Źródło: youtube/Orange Polska

Policja potwierdza najnowsze informacje na temat akcji poszukiwawczej Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zaginął dziś nad ranem, wypadając z motorówki.

Policja wciąż poszukuje Piotra-Woźniaka Staraka. Zaginięcie zgłoszono koło 4 nad ranem - według doniesień, 39-latek miał wypaść z motorówki do wody. W akcje zaangażowały się służby, właśnie potwierdzono kolejne informacje na temat poszukiwań dziedzica fortuny Staraków.

Policja potwierdza wcześniejsze doniesienia o poszukiwaniach

Do tej pory w akcji uczestniczyli Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, policja oraz straż pożarna. Jak jednak podaje rzecznik prasowy policji, aspirant Iwona Chruścińska, do poszukiwań dołączyły kolejne jednostki. Tym razem będą to żołnierze z Wojsk Obrony Terytorialnej.

- Żołnierze będą przeczesywać linię brzegową pieszo - poinformowała asp. Chruścińska.

Ponadto, policja do poszukiwań zaangażowała śmigłowiec z Komendy Głównej. Akcja będzie trwała dzisiaj, dopóki się nie ściemni - warunki i tak utrudniły opady deszczu koło godziny 18. W akcji biorą udział płetwonurkowie, którzy poszukują Piotra Staraka-Woźniaka przy pomocy sonaru i robota wodnego.

Wciąż trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja potwierdziła dzisiaj, że poszukiwany mężczyzna to faktycznie pasierb Jerzego Staraka, miliardera i właściciela Polpharmy. Z początku służby nie potwierdzały tych informacji. Kilka lat temu zaginiony 39-latek wziął ślub ze znaną prezenterką, Agnieszką Szulim. Mimo, że jest dziedzicem wielkiej fortuny, to nie osiadał na laurach i sam prowadził działalność jako producent filmowy, który wydał takie produkcje jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Mazurek".

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Policja podaje także, że choć bierze pod uwagę różne scenariusze, to liczy, że uda się znaleźć Piotra Woźniaka-Staraka całego i zdrowego. Nie wykluczają jednak, że znajdą ciało 39-latka. Obecnie najgłębszy punkt w obszarze poszukiwań wynosi ponad 3 metry, ale z racji, iż motorówką, którą przemieszczał się producent była w ruchu, obszar może przenieść się w głębsze rejony jeziora Kisajno.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Oliwia Bieniuk pozuje niczym prawdziwa modelka. Te zdjęcia robią furorę, piękna jak jej mama

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł