Spowodował wypadek i zaatakował policjantki. Trwa obława na ulicach polskiego miasta

Spowodował wypadek i zaatakował policjantki. Trwa obława na ulicach polskiego miasta Źródło: Pixabay arembowski

Policja przygotowała obławę na sprawcę poważnego wypadku, do którego doszło dzisiaj na ulicy Bolesława Chrobrego na warszawskich Włochach. Mężczyzna, który doprowadził do groźnego incydentu drogowego zaatakował policjantki, które przybyły na miejsce zdarzenia. Obecnie trwa obława na ulicach stolicy.

Mężczyzna, który spowodował wypadek poruszał się motocyklem marki Suzuki. Z nieznanych powodów utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w samochód osobowy marki Kia. O zdarzeniu poinformował portal "TVN Warszawa" - na miejscu wypadku jest redaktor, Artur Węgrzynowicz. Obecnie trwają poszukiwania motocyklisty, który zbiegł z miejsca wypadku.

Policja przygotowała obławę na motocyklistę

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która niezwłocznie przystąpiła do czynności wyjaśniających.. Patrol składający się z dwóch policjantek prowadził rozmowę ze sprawcą, który jednak odmawiał współpracy. W pewnym momencie mężczyzna zaatakował jedną z funkcjonariuszek i uciekł, porzucając pojazd, wciąż zakuty w kajdanki. Na wskutek napaści kobieta musiała zostać hospitalizowana. Nie wiadomo, w jakim jest stanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Patrol składający się z dwóch policjantek prowadził czynności z kierowcą motocykla. W pewnym momencie mężczyzna zaatakował funkcjonariuszki i zbiegł w kajdankach z miejsca zdarzenia. Jedna z policjantek trafiła do szpitala - powiedział Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Wszystko wskazuje na to, że w chwili wypadku motocyklista był nietrzeźwy. Motocykl, którym się poruszał, został rozbity. Zniszczony został również tył samochodu osobowego, a w jednym z radiowozów widoczne są uszkodzenia drzwi. Prócz ofiary, która ucierpiała na wskutek ataku agresywnego kierowcy, mamy więc także do czynienia ze stratami natury materialnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków
 

Na miejsce przybyło kilka załóg policyjnych, które prowadzą obławę na mężczyznę. Akcja jest szeroko zakrojona i prawdopodobnie wkrótce przyniesie efekt. Policjanci twierdzą, że schwytanie sprawcy wypadku jest kwestią czasu. Motocyklistę czekają poważne konsekwencje prawne. To nie jedyna poważna kolizja z udziałem jednośladu w ostatnich dniach. Niedawno policja ścigała motocyklistę z prędkością 110 km/h, a pościg skończył się w niewiarygodny sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Gwiazda "M jak miłość" z ciążowym brzuszkiem. Aktorka zaskoczyła fanów
  4. Żona zdradziła go z 60 facetami. Zaplanował dla niej najlepszą zemstę, nigdy jej nie zapomni
  5. Gwiazda serialu uwielbianego przez Polaków oskarżona o gwałt na 3 kobietach. Ma poważne kłopoty
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Radio Zet/TVP Warszawa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News