Policja dokonała makabrycznego odkrycia
Polska Policja
Weronika Wasiak - 17 Września 2020

Tragedia w polskim mieście. Policja dokonała makabrycznego odkrycia

Policja w jednym z polskich miast dokonała koszmarnego odkrycia. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta. Służby natychmiast wszczęły śledztwo w sprawie tajemniczej tragedii.

Policja wszczęła pilne dochodzenie w sprawie dramatu, jaki rozegrał się w polskim mieście. Niestety, nadal pojawia się o wiele więcej pytań, niż odpowiedzi. Mundurowi natrafili na dwa ciała.

Informacje o Tomaszu KomedziePorażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragicznaCzytaj dalej

Potworne odkrycie w niewielkiej miejscowości. Policja bada sprawę

Jak donosi TVP Info, straż miejska z Tarnowa w województwie małopolskim otrzymała w środę przed południem zgłoszenie od anonimowego świadka, z którego wynikało, że w samochodzie osobowym zaparkowanym przy ul. Szkotnik znajdują się bezdomni. Patrol natychmiast udał się w to miejsce, dokonując potwornego odkrycia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wystarczy zrobić ten krótki psychotest, aby dowiedzieć się nieco na swój tematKtóry symbol wybierzesz? Twoja odpowiedź ujawnia głęboko ukrytą prawdę na Twój tematCzytaj dalej

Okazało się, że dwaj mężczyźni, będący wewnątrz auta są martwi i najprawdopodobniej wcale nie są bezdomnymi. O sprawie natychmiast zawiadomiono policję, która w obecności prokuratora udała się na miejsce zdarzenia i rozpoczęła śledztwo. Z przekazywanych przez TVP Info informacji wynika, że na chwilę obecną służby skupiają się na ustaleniu tożsamości ofiar.

Gdy uda się dotrzeć do ich bliskich funkcjonariusze rozpoczną badanie dokładnych okoliczności śmierci. Na ten moment nie podano, czy na ciele ofiar znajdywały się ślady wyraźnie wskazujące na udział osób trzecich. Najprawdopodobniej kluczowe w sprawie okażą się wyniki sekcji zwłok.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta. Nikt nie przypuszczał, że w biały dzień może dojść do tak potwornego odkrycia. Nie jest pewne, jak długo ciała znajdowały się w pojeździe, ale nie wykluczone, że było to co najmniej kilka godzin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy
  4. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  5. Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyją już 4 osoby, dramatyczne sceny w ukochanym miejscu Polaków
  6. Nie ma zdrowszego mięsa, zawsze wybieraj je zamiast kurczaka. Osoby na diecie będą podwójnie zachwycone

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News