Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciała, policja potwierdza śmierć maluszka

Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciała, policja potwierdza śmierć maluszka Źródło: Christian Wiediger Unsplash.com

Policja przekazała mediom tragiczne wiadomości, wszyscy liczyli, że nie spełni się najczarniejszy z zakładanych scenariuszy. Niestety śledczy nie mogli w tym przypadku mówić o sukcesie. Trudno pogodzić się z informacjami jakie podała policja i faktem, że zaledwie 9-letnie dziecko pozbawione zostało możliwości spełniania swoich marzeń. Sprawa jest wyjątkowo tajemnicza i konieczne jest głębsze jej zbadanie.

Policja w momencie, gdy mama 9-latka nie stawiła się w pracy wszczęła poszukiwania. Sytuacja dotyczy policjantki, która ceniona była za swoją obowiązkowość i punktualność, dlatego nikogo nie dziwi tak nagłe rozpoczęcie działań na szeroką skalę. Przekazano najtragiczniejsze z możliwych ustaleń.

Niestety policja w tym przypadku mogła przekazać tylko złe wiadomości

Policja potwierdziła, że znaleziono ciała policjantki oraz jej syna. Maluszek miał zaledwie 9 lat i całe życie przed sobą. Los zdecydował niestety inaczej. Sprawa z Wielkopolski budzi spore zainteresowanie, a to wszystko ze względu na aurę tajemniczości jaka ją spowija. 30-letnia policjantka nie stawiła się we wtorek rano na służbę w komisariacie w Swarzędzu, gdzie służyła. Wśród jej współpracowników wywołało to niepokój i zdecydowano o rozpoczęciu jej poszukiwań. Niestety już popołudniu policja dokonała makabrycznego odkrycia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ciała policjantki oraz jej syna znaleziono w lesie

W rozmowie z PAP, mł. insp. Andrzej Borowiak pełniący funkcję rzecznika prasowego wielkopolskiej policji przekazał informacje na temat całej sprawy. Wyjaśnił dlaczego tak szybko zdecydowano się na wszczęcie poszukiwań kobiety oraz jej dziecka. Niestety spełnił się najczarniejszy z zakładanych przez śledczych scenariuszy. 

- Po południu, w lesie koło Środy Wielkopolskiej znaleziono jej zwłoki i zwłoki jej syna - powiedział rzecznik prasowy w rozmowie z dziennikarzami. Sprawa wydaje się wyjątkowo trudna i zapewne trafi pod lupę śledczych. Nie podano przyczyn zgonu dziecka oraz policjantki ze Swarzędza. Rzecznik zdecydował się na przedstawienie opcji branej przez funkcjonariuszy zajmujących się sprawą.

Dzisiaj grzeje: 1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

Dramatyczne odkrycie w lesie koło Środy Wielkopolskiej wywołuje szok

- Była wyróżniającą się policjantką. Miało bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych - powiedział mł. insp. Andrzej Borowiak. Dodał jednocześnie, iż możliwe, że śmierć kobiety oraz jej syna związana jest z osobistymi sprawami. Policja była całym jej życiem od 6 lat. To właśnie w 2014 roku założyła mundur i przyrzekła służyć ludziom. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Żali się, że nie wystarcza mu 6 tysięcy emerytury, żona wydaje 7 tysięcy miesięcznie. Właśnie rozpoczął drogą, odchudzającą kurację

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News