Kobieta rzuciła kostką brukową w obcą 6-latkę, dziecko trafiło do szpitala

Kobieta rzuciła kostką brukową w obcą 6-latkę, dziecko trafiło do szpitala Źródło: Policja

Kobieta rzuciła się na 6-letnią dziewczynkę, policja zatrzymała podejrzaną. Kobieta dokonała aktu agresji na 6-letnim dziecku. Wskutek odniesionych obrażeń, dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej zdrowie. Prawdopodobnie w najbliższym czasie prokuratura postawi jej zarzuty.

Kobieta napadła na 6-letnią dziewczynkę. Policja już zatrzymała podejrzaną. Do tragicznych wydarzeń doszło w województwie śląskim w miejscowości Jaworzno przy ulicy Matejki w poniedziałek około godziny 21:00. Dziewczynka w wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala. W akcję poszukiwania napastniczki zaangażowanych zostało kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Kobieta zaatakowała 6-letnią dziewczynkę, policja zakończyła poszukiwania

Do ataku doszło w poniedziałek w godzinach wieczornych. Przy ulicy Matejki w Jaworznie beztrosko bawiła się grupka dzieci. Obok nich przechodziła kobieta, która nagle, z nieznanych powodów, rzuciła w jedną z dziewczynek kostką brukową. 6-letnia Oliwa trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczynka została bez powodu zaatakowana przez 46-letnią kobietę. Obrażenia spowodowały, że życie i zdrowie Oliwii było zagrożone. W szpitalu w Ligocie przeszła poważną, wielogodzinną operację. Na szczęście jej stan jest już stabilny. Kobieta była przez długi czas była poszukiwana przez liczną grupę funkcjonariuszy.

W poszukiwania zaangażowało się również kilkadziesiąt osób. Dziś po południu udało się dokonać zatrzymania. Kobieta okazała się być bezdomną, która często podróżuje po całym kraju. Motywy jej nagłej agresywnej reakcji nie są znane, internauci są zszokowani tymi wieściami, nie mogąc jednocześnie uwierzyć, że można zaatakować bezbronne dziecko w tak bestialski sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2. Pilna decyzja GIF. Wycofano aż 11 partii leków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie wszczęli poszukiwania, które trwały od wczorajszego wieczoru do dzisiaj. Kobieta jest podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniej dziewczynki. Jej zachowanie wzbudziło oburzenie internautów, nikomu nie mieści się w głowie, jak można dopuścić się czegoś podobnego na małym, bezbronnym dziecku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  3. Fani zdruzgotani, Piotr Kraśko odchodzi z „DDTVN”. Jest oficjalne oświadczenie TVN
  4. Lepiej przenigdy nie kupować wody smakowej ze sklepu. Prawda o napoju przyprawia o mdłości
  5. Klientka cukierni myślała, że zapłaci 2 zł. Kwota zwaliła ją z nóg, przesada?
  6. Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę

Źródło: Radio Zet, RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News