Policjant pomylił świadka ze swoim kochankiem z Internetu. Niewiarygodne sceny na komisariacie

Policjant pomylił świadka ze swoim kochankiem z Internetu. Niewiarygodne sceny na komisariacie Źródło: Pixabay/cocoparisienne

Policja chyba długo nie otrząśnie się z szoku. Tego, co zdarzyło się w miejscowym komisariacie, nie wymyśliłby najzdolniejszy scenarzysta filmów komediowych. Fatalna wpadka funkcjonariusza wywołała konsternację i zażenowanie.

Policja z francuskiego Rouen musi odpowiedzieć za szokujące zachowanie jednego ze swoich funkcjonariuszy. Pewien brygadier został oskarżony o molestowanie seksualne świadka. Co zawstydzające dla służb, wydarzenie miało miejsce na komendzie i doszło do niego w wyniku katastrofalnej, żenującej pomyłki.

Policja musi tłumaczyć się z zachowania funkcjonariusza. Nieudana randka

We wpadkę funkcjonariusza z Rouen aż trudno uwierzyć. Francja słynie z dobrych komedii, ale taka scena mogłaby zostać odrzucona przez producentów filmowych i wycięta ze scenariusza jako zbyt nieprawdopodobna. Choć brzmi zabawnie, do śmiechu ostatecznie nie było ofierze, policjantowi, ani jego przełożonym.

Funkcjonariusz policji z Rouen zdecydował, że umówi się na homoseksualny seks w swoim miejscu pracy. Nie wiadomo, dlaczego - może była to jego największa fantazja, a być może nie mógł zrobić tego w domu. Motywy są już nieważne - istotny jest żenujący rezultat umówionej przez Internet randki. Okazała się kompletnym fiaskiem - ta historia może być doskonałą przestrogą dla wszystkich osób używających randkowych aplikacji.

Fatalna pomyłka. Sceny jak z niewybrednej komedii

Komiczny - przynajmniej dla postronnych - incydent opisała gazeta "Paris Normandie". Rzecz wydarzyła się w maju, a napastliwy policjant usłyszał właśnie zarzuty. Napastowany mężczyzna zgłosił bowiem sprawę do sądu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudno mu się dziwić. Mężczyzna został wezwany na komisariat w celu złożenia zeznań. Na miejscu zajął się nim jeden z funkcjonariuszy. Świadek spodziewał się rutynowego zadawania pytań, ale to, czego doświadczył, było kompletnym zaskoczeniem. Policjant kazał mu najpierw zdjąć spodnie. Skonsternowany mężczyzna wykonał polecenie, doszukując się w tym jakiegoś sensu; w tym momencie myślał jeszcze, że to część jakiejś wyjątkowej procedury. Złudzenia skończyły się w momencie, gdy policjant zaczął się do niego przytulać, a wreszcie sam zaczął się rozbierać.

Funkcjonariusz zbyt późno zorientował się, że popełnił okropną pomyłkę, a człowiek, którego zaczął rozbierać, nie jest jego internetowym kochankiem. Uświadomiwszy sobie wpadkę, przerwał niezręczne zachowanie, ale było już za późno. Świadek złożył oficjalną skargę, a sprawa trafiła do sądu. 

Romantyczny policjant przebywa na zwolnieniu lekarskim. Postawiono mu już zarzuty, a prokuratura, jak podaje AFP, odmawia dalszych komentarzy w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Nigdy nie kupuj w sklepie tego popularnego chleba. Może być silnie rakotwórczy
  4. Mieszkańcy przekazali policji cenne informacje dot. Dawida. Potwierdziły ustalenia służb
  5. Sąsiedzi rodziny Dawida zabrali głos. Ich reakcja mówi wszystko
  6. Pani Katarzyna przekazała rozrywające serca informacje ws. poszukiwań Dawida. W mieszkańców wstąpiła nowa nadzieja

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News