Pilny apel policji do Polaków ws. zamordowanej 10-latki

Pilny apel policji do Polaków ws. zamordowanej 10-latki Źródło: facebook/Polska Policja

Policja wystosowała apel do Polaków, którzy mieszkają lub przebywali w okolicach miejsca morderstwa 10-letniej dziewczynki. Śledczym brakuje informacji, potrzebują pomocy świadków. Bez pomocy ze strony lokalnej społeczności morderca może pozostać bezkarny.

Policja zaapelowała do Polaków o pomoc w sprawie ustalenia sprawcy (lub sprawców) morderstwa 10-latki na Dolnym Śląsku. Sprawa morderstwa dziewczynki wstrząsnęła całą Polską, teraz poszukiwany jest sprawca przerażającego przestępstwa.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach sprawcy morderstwa

Niestety, niewiele wiadomo na temat sprawcy zdarzenia. Ciało dziewczynki zostało znalezione na odludziu, co zdecydowanie utrudnia śledztwo i ciężko ustalić jakiegokolwiek sprawcę zdarzenia. Funkcjonariusze nadzieję w znalezieniu osoby odpowiedzialnej za zbrodnię pokładają w sprawdzeniu, kto poruszał się drogami między miejscowościami, w których mogło dojść do zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych i nieoficjalnych ustaleń, dziewczynka została najpierw porwana w miejscowości Mrowiny, a następnie przewieziona w inne miejsce. Jej ciało znaleziono sześć kilometrów od miejsca, gdzie ją ostatnio widziano - przy lesie w Pożarzysku.

Dlatego też w oficjalnym oświadczeniu lokalna policja poprosiła o zgłoszenie się kierowców, którzy 13 czerwca w godzinach 8:00-18:00 poruszali się na drogach łączących: Imbramowice - Pożarzysko, Pożarzysko - Siedlimowice, Imbramowice – Domanice, Mrowiny- Pożarzysko. Funkcjonariusze proszą, aby zgłaszały się osoby, które posiadają w autach wideo-rejestratory. Policja zapewniła, że potencjalni świadkowie pozostaną anonimowi.

Przerażająca zbrodnia na Dolnym Śląsku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciało dziewczynki przetransportowano do Wrocławia, gdzie odbyć ma się sekcja zwłok. Możliwe, że informacje na temat przyczyn śmierci 10-latki zostaną upublicznione w najbliższych dniach. Według wstępnych doniesień, na ciele ofiary było widać ślady działania "osób trzecich". Ponadto, nieoficjalne źródła podają, że znaleziona dziewczynka była roznegliżowana, przez co podejrzewa się, że dziecko zostało zgwałcone, a następnie zabite przy pomocy noża.

W akcję poszukiwawczą zaangażowano nie tylko służby, ale i okolicznych mieszkańców. Poszukiwania zostały przerwane przez zgłoszenie spacerowiczów, którzy natrafili w lesie na ciało martwej dziewczymki. Komenda podała numery, na które należy dzwonić, jeśli posiada się interesujące policjantów nagrania z wideo-rejestratorów. Telefony to: 693-933-640, 605-535-833, 886-690-991, lub można zadzwonić zwyczajnie na 112.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Kinga Duda pojechała do USA za publiczne pieniądze? Prezydent zabrał głos w sprawie, która wzburzyła Polaków

Źródło: gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News