Szła ulicą cała zakrwawiona. Kiedy policjanci dowiedzieli się, co się stało, usłyszeli od niej niespodziewane słowa

Szła ulicą cała zakrwawiona. Kiedy policjanci dowiedzieli się, co się stało, usłyszeli od niej niespodziewane słowa Źródło: pixabay.com/arembowski

Policja otrzymała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. To, co usłyszeli jednak od poszkodowanej, przesłuchiwanej kobiety, jest wprost zdumiewające. Została dotkliwie pobita.

Policja natychmiast przyjechała na miejsce zdarzenia, kiedy tylko funkcjonariusze otrzymali zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. O wszystkim powiadomił ich mężczyzna, który znalazł w wymagającym interwencji lekarskiej stanie poszkodowaną, która szła wzdłuż al. Rejtana w Rzeszowie. Wcześniej, jak stwierdził, została dotkliwie pobita. Okazało się, że kobietę napadł nieznanej tożsamości mężczyzna. To, co kobieta powiedziała jednak później policjantom, jest wprost szokujące.

Policja przyjechała na miejsce zdarzenia. Przesłuchali zakrwawioną kobietę

O sytuacji, która miała miejsce w Rzeszowie, poinformował serwis "Nowiny24". Policjanci otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który zauważył idącą aleją Rejtana kobietę. Kobieta zwróciła uwagę mężczyzny, ponieważ wyglądała tak, jakby przed momentem została przez kogoś pobita. Jej twarz była cała zakrwawiona.

Mężczyzna podszedł do kobiety, a następnie, po otrzymaniu informacji od niej, że została pobita, powiadomił o wszystkim pogotowie i policję. Medycy natychmiast zawieźli kobietę do pobliskiej placówki medycznej, gdzie udzielono jej pomocy. Natomiast policjanci przesłuchali kobietę, która przyznała, że została napadnięta. Niestety, nie wie przez kogo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po rozmowie z funkcjonariuszami poszkodowana wyznała, że jednak nie chce tego wiedzieć i nie zgłasza zawiadomienia. Policjanci byli w szoku. Twarz kobiety wyglądała naprawdę bardzo źle, a w tej sytuacji większość osób raczej chce poznać tożsamość napastnika, a także pragnie, aby "sprawiedliwości stało się zadość". Skoro jednak kobieta nie wniosła zawiadomienia, policjanci zakończyli sprawę jej pobicia.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

 - [Poszkodowana kobieta - przyp. red.] nie chce, aby w tej sprawie było prowadzone śledztwo - wyznał rzecznik prokuratury w Rzeszowie w rozmowie z reporterami Gazety Wyborczej.

Trzeba przyznać, że zachowanie kobiety jest zdumiewające. Internauci nie mogą zrozumieć, dlaczego postąpiła w ten sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Polsat News

Następny artykuł