Usłyszał zarzut zabicia dwóch osób, właśni go złapali. Na jaw wyszły nieznane fakty

Usłyszał zarzut zabicia dwóch osób, właśni go złapali. Na jaw wyszły nieznane fakty Źródło: pikio.pl

Policja zatrzymała mężczyznę, który podejrzewany jest o spowodowanie tragicznego wypadku w Ostrowi Mazowieckiej, w którym zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. W sprawie pojawiły się także nowe nieznane dotąd fakty.

Policja prowadziła akcję poszukiwawczą sprawcy wypadku, do którego w niedzielny poranek doszło w Ostrowi Mazowieckiej. Kierowca golfa po wypadku uciekł z miejsca zdarzania. Podczas tragicznego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby, a trzy zostały przewiezione do szpitala. Dziś kierowca samochodu na belgijskich tablicach rejestracyjnych został zatrzymany. 

Policja złapała mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie wypadku

Policja w niedzielę przekazała, że ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca volkswagenem golfem potrąciła na przejściu dla pieszych w Ostrowi Mazowieckiej 71-letnią kobietę, która zginęła na miejscu.

- Potem volkswagen uderzył w hondę, w wyniku czego zginął 73-letni kierowca tego pojazdu, a następnie doszło do zderzenia z zaparkowanym citroenem. Trzy osoby z tego pojazdu: 44-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 8 i 13 lat trafiły do szpitala - informowała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu Katarzyna Kucharska.

Policja po zdarzeniu rozpoczęła akcję poszukiwawczą kierowcy, który miał doprowadzić do wypadku, po czym uciec z miejsca zdarzenia. Dziś pojawiła się wiadomość, że mężczyzna podejrzewany w sprawie został zatrzymany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja przekazuje nowe fakty w sprawie

Kierowca był poszukiwany przez funkcjonariuszy z psem tropiącym. Policja przekazała, że udało im się namierzyć miejsce, gdzie przebywał sprawca tego tragicznego zdarzenia. 37-letni mężczyzna ukrywał się w na terenie gminy. Został przewieziony do izby zatrzymań. Podejrzany w sprawie mężczyzna niedługo ma zostać przesłuchany. 

- Mężczyzna został zatrzymany na ternie gminy Ostrów  Mazowiecka. Obecnie trwają czynności związane z jego zatrzymaniem. O dalszym jego losie będzie decydował prokurator - przekazała Marzena Laczkowska z ostrowskiej policji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawnili wstępne wyniki sekcji zwłok Kacperka. Ciężko powstrzymać łzy
2. Większość z nas miała już koronawirusa? Piorunujące dane, przeważająca część Polaków nie miała pojęcia

Sprawa 37-letniego mężczyzny prowadzona jest przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej. Za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia, mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany piłkarz cudem uniknął śmierci. Jego karierę przekreślił wypadek
  2. Tragiczna śmierć młodego piłkarza. 19-latek miał przed sobą całe życie
  3. Przed pogrzebem męża zajrzała do gazety. Natychmiast pobladła, teraz prawdę poznało całe miasto
  4. Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się zmieni w życiu każdej Polki
  5. Premier Morawiecki pilnie apeluje do Polaków. Ujawnił jedno z największych zagrożeń pandemii
  6. Nagły niesamowity pomysł Lidla. Cudowna, wielka zmiana, zakupy będą wyglądały inaczej

źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News