Policja szuka mężczyzny
Materiały policyjne
Monika Majko - 7 Stycznia 2021

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. Robił niegodziwe rzeczy przy małej dziewczynce

Policja ze Śląska prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny, który na oczach małej dziewczynki dokonywał czynności seksualnych. Funkcjonariusze próbują ustalić tożsamość podejrzanego o niegodziwe czyny. W sieci opublikowano jego wizerunek.

Policja prosi o kontakt każdego, kto mógłby pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na udostępnionych w sieci zdjęciach z autobusowego monitoringu. Pasażer pojazdu miał onanizować się na oczach małej dziewczynki.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny

Choć do zdarzenia doszło w listopadzie 2020 roku, policja do tej pory nie zdołała odszukać podejrzanego mężczyzny. 9 listopada 2020 roku, pasażer autobusu linii 910 w Katowicach miał dokonywać czynności seksualnych na czach małej dziewczynki.

– W trakcie przejazdu ulicą Graniczną i ulicą Francuską w Katowicach. Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrował monitoring znajdujący się w autobusie onanizował się przed małoletnią – przekazali śląscy policjanci.

Funkcjonariusze upublicznili wizerunek mężczyzny, by przyśpieszyć poszukiwania podejrzanego mężczyzny. Do sieci trafiły zdjęcia twarzy pasażera, uchwycone przez kamery zamontowane w autobusie miejskim.

Dramat Sławomira Świerzyńskiego. Może się nie podnieść, wiadomość właśnie obiegła mediaDramat Sławomira Świerzyńskiego. Może się nie podnieść, wiadomość właśnie obiegła mediaCzytaj dalej

Wizerunek podejrzanego mężczyzny został opublikowany na stronie śląskiej policji. Nie podano żadnych szczegółów sprawy, nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło do skandalicznego zachowania mężczyzny, ani ile lat miała poszkodowana dziewczynka.

Policjanci zaapelowali o pomoc w zatrzymaniu mężczyzny. Funkcjonariusze zapewnili, że każda osoba, która przekaże mundurowym informacje, może liczyć na pełną anonimowość.

– Świadkowie zdarzenia oraz osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 120 00, 47 85 123 40 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl – przekazano na stronie śląskiej policji.

Pod koniec grudnia na naszych łamach opisywaliśmy inny szokujący przypadek molestowania nieletnich. Ksiądz Kazimierz G. został oskarżony o molestowanie seksualne ministrantów, członków dziecięcego chóru oraz dziewczęcej służby liturgicznej. Duchowny łącznie skrzywdził 15 dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

– Uwielbiany wtedy przez wszystkich parafian ksiądz Kazimierz G. zapraszał mnie oraz innych ministrantów do domu parafialnego. „To, co tutaj widzisz i to, co tutaj się zdarzy, to zostaje w tych murach. Inaczej masz grzech ciężki i nie pójdziesz do nieba...”. Później zaczynały się zabawy penisem w różny sposób – relacjonował jeden z byłych ministrantów. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News