policja Darek nowe ustalenia prokuratura
Pixabay/arembowski
Joanna Szwalikowska - 5 Lipca 2020

Policjant zastrzelił Darka „przez przypadek"? Nowe budzące grozę ustalenia prokuratury

Policjant zastrzelił Darka przypadkowo? Prokuratura wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w ubiegłą sobotę w nocy. 28-letni mężczyzna został postrzelony w głowę podczas interwencji policji, niestety nie udało się go uratować. Teraz wychodzą na jaw porażające nowe fakty w sprawie. Dariusz niedługo miał zostać ojcem.

Policjant zastrzelił 28-letniego Dariusza N. przez przypadek? Prokuratura ujawniła nowe fakty w sprawie śmierci mężczyzny podczas strzelaniny na stacji benzynowej. Mężczyzna prawdopodobnie został raniony przypadkowo, co rzuca zupełnie nowe światło na śledztwo. Rodzina walczy o odzyskanie dobrego imienia zmarłego.

Policjant zastrzelił 28-latka przypadkowo? Prokuratura ujawnia nowe fakty

Do zdarzenia doszło w nocy 27 czerwca w sobotę. Policjanci z Zakopanego przyjechali do miejscowości Kościelisko-Kiry w województwie małopolskim w związku z częstymi kradzieżami paliwa w okolicy. Podczas akcji doszło do wymiany ognia, wskutek której jeden z funkcjonariuszy zastrzelił rzekomego złodzieja paliwa. Tak wyglądało to według zeznań policjantów, jednak prokuratura właśnie ujawniła nowe fakty w sprawie śledztwa.

Pies to nie byłByli przekonani, że uratowali szczenięta labradora. Gdy weterynarz powiedział czym są, właścicieli zamurowało momentalnieCzytaj dalej

Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji, w oficjalnym komunikacie przekazał, że mężczyzna zmarł pomimo szybkiej i sprawnie udzielonej pierwszej pomocy. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie. 

- Tego dnia, w wyniku uprzednich wielokrotnych informacji o kradzieżach paliwa w tym miejscu, funkcjonariusze policji, prowadzili czynności operacyjno-wykrywcze. Po zauważeniu w trakcie prowadzonych czynności mężczyzn rozpoczęli pieszy pościg za nimi, w trakcie którego doszło do wystrzału z broni służbowej jednego z funkcjonariuszy Policji, a wystrzał ten spowodował obrażenia głowy pokrzywdzonego, a w następstwie, pomimo udzielonej pomocy lekarskiej, jego zgon - przekazał Janusz Hnadko, rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Krakowie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

.Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest wyjątkowo wzruszająceCzytaj dalej

Nie wiadomo jednak, czy mężczyzna rzeczywiście dokonał kradzieży paliwa, czy po prostu znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Rodzina mężczyzny podaje, że jest on niewinny. W momencie zatrzymania mężczyzna rzekomo po prostu udał się do sklepu po piwo, w dodatku pieszo. Jak się okazuje, mężczyzna również miał zostać ojcem w niedalekiej przyszłości.

- Pochodził z Olszówki w powiecie limanowskim. Od dwóch lat chodził z moją córką i młodzi właśnie spodziewali się dziecka. Urodzi się za miesiąc i będzie półsierotą na starcie. W sobotę Darek poszedł po piwo, bo chcieli z ojcem mojej córki świętować zakończoną wspólnie pracę. On po prostu znalazł się w złym miejscu, w złym czasie - mówiła niedoszła teściowa mężczyzny w wywiadzie udzielonym „Gazecie Krakowskiej". 

Dzisiaj grzeje: 1. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Wyznali wszystkie tajemnice

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne ostrzeżenie. Dotyczy każdego Polaka

Rodzina mężczyzny stara się walczyć o jego dobre imię. Są przekonani, że mężczyzna nie kradł paliwa, a jedynie poszedł do sklepu po alkohol, chcąc świętować zakończoną pracę. W dodatku mężczyzna tego dnia miał podróżować pieszo. Dariusz opiekował się starszymi rodzicami oraz dwójką niepełnosprawnego rodzeństwa. Teraz rodzina musi sobie radzić bez niego. Na pogrzebie mężczyzny doszło do wstrząsających scen.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiele osób popełnia ogromny błąd przy gotowaniu bobu. Warzywo traci przez niego niemal wszystkie witaminy
  2. Znany gwiazdor skazany za molestowanie. Po usłyszeniu wyroku jego ofiara zalała się łzami
  3. Marian Opania ma poważne problemy. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że przeżywa dramat
  4. Nieoczekiwany zwrot ws. pogrzebu brata papieża Benedykta XVI. Nie zostanie pochowany w miejscu, gdzie początkowo planowano
  5. Niebywałe sceny na pogrzebie Darka, wyciskają łzy. Za miesiąc miał mu się urodzić synek
  6. Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi

Gwiazdy i ich prawdziwe nazwiskaMożecie nie wiedzieć, ale dobrze znacie Dorotę Kapustę i Zygmunta Kroka. Są gwiazdami, które ukrywają swoje prawdziwe nazwiskaCzytaj dalej

Źródło: Popularne PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News