Zatrzymali go za narkotyki. Podczas przeszukania domu dokonali makabrycznego odkrycia, tego widoku długo nie zapomną

Zatrzymali go za narkotyki. Podczas przeszukania domu dokonali makabrycznego odkrycia, tego widoku długo nie zapomną Źródło: youtube.com/ Szkoła Policji w Słupsku

Policja, która zatrzymywała 26-latka, dokonała przerażającego odkrycia. Nie dość, że znaleziono pokaźną ilość narkotyków, to jeszcze rzeczy, które mogłyby być częścią scenografii do horroru. Takiego widoku nie da się zapomnieć.

Policja odkryła pokaźną plantację konopi. Funkcjonariusze, którzy weszli do mieszkania na terenie gminy Sękowa, myśleli, że jedyne, co mogą tam odkryć, to duża ilość narkotyków. Nie spodziewali się jednak, że będą przerażeni, a wszystko przez bardzo niespotykane znalezisko na terenie miejsca zamieszkania producenta narkotyków.

Policja znalazła narkotyki. Nie było to jednak ostatnie odkrycie

Na ślad narkotyków śledczy wpadli przed kilkoma tygodniami. Za sadzenie i dystrybucję środków odurzających miał być 26-letni mieszkaniec gminy Sękowo. Mężczyzna miał swoją małą działkę w lesie, gdzie sadził narkotyki. W jego mieszkaniu znaleziono część konopi pochodzących z plantacji, ale także przerażające przedmioty rodem z horroru.

- Ustalenia pracujących nad sprawą policjantów doprowadziły do osoby, która miała trudnić się tym przestępczym procederem - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.

Przy 26 latku znaleziono masę amunicji, broni, a także 18 głów koźląt sarny wraz z porożami oraz kilkadziesiąt kilogramów mięsa z dzikiej zwierzyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna trafi do więzienia

Nie da się ukryć, że odkrycie w postaci mięsa, poroży i części ciała było szokujące co najmniej w tym samym stopniu, co narkotyki i broń. Według przypuszczeń mężczyzna mógł nielegalnie handlować mięsem i sprzedawać je na okolicznych targach.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

26-latek usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania i hodowania konopi, nielegalnego posiadania broni, a także kłusownictwa. Za wszystkie swoje czyny hodowca marihuany może trafić na 8 lat do więzienia. Przestępca najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak planujesz budowę domu, to się pospiesz. Niedługo koszty wzrosną kolosalnie
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Nadejdzie zimna i wietrzna noc. Wedle przepowiedni Ojca Pio wtedy wszystko się zacznie
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

źródło: RMF24

Następny artykuł