Pilny apel policji. Poszukiwany kierowca, który doprowadził do śmierci polskiej dziennikarki

Pilny apel policji. Poszukiwany kierowca, który doprowadził do śmierci polskiej dziennikarki Źródło: Lubuska Policja (zdjęcie poglądowe)

Policja poszukuje kierowcy, który wczoraj spowodował śmierć polskiej dziennikarki, Anny Karbowniczak.

Policja z Wielkopolski zamieściła w swoich mediach społecznościowych pilny apel do wszystkich Polaków. Trwają poszukiwania kierowcy, który wczoraj doprowadził do śmierci polskiej dziennikarki. Kierowca po uderzeniu w rowerzystkę, uciekł z miejsca zdarzenia. 

- Policjanci z Chodzieży poszukują niebieskiego Renault Trafic lub Opla Vivaro. Kierowca takiego auta w czwartek potrącił śmiertelnie 35 letnią rowerzystkę i uciekł z miejsca wypadku. Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży wyznaczył nagrodę finansową za pomoc w ustaleniu sprawcy. (...) W związku z tą sprawą prosimy o kontakt wszystkie osoby, które widziały takie auto z uszkodzeniami przedniej, prawdopodobnie prawej strony nadwozia (zderzak, pokrywa silnika, przednia szyba, prawe lusterko).
Policjanci proszą także o kontakt wszystkich kierowców, którzy w tym dniu poruszali się w okolicy, a ich samochody są wyposażone w rejestratory video. Do kontaktu został uruchomiony specjalny numer telefonu - 694088659 - napisano w pilnym apelu. 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News