Z zarośli dobiegał nieprzyjemny zapach. Zajrzeli głębiej i gorzko tego pożałowali

Z zarośli dobiegał nieprzyjemny zapach. Zajrzeli głębiej i gorzko tego pożałowali Źródło: twitter/podkarpacka_policja/

Policja, która otrzymała zgłoszenie o potwornym znalezisku, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Odór, który wydobywał się z zarośli, był nie do wytrzymania. To, co tam znaleziono, okazało się koszmarnym wyjaśnieniem pochodzenia zapachu.

Policja nie chce ujawniać zbyt wielu informacji na temat prowadzonego śledztwa. Mimo to pojawiło się kilka faktów, które obrazują nam, do czego doszło w jednym z polskich miast. Aż trudno uwierzyć w to, że nikt wcześniej nie zauważył niczego podejrzanego, ani tym bardziej nie zwrócił uwagi na nieprawdopodobny smród, który z łatwością dało się wyczuć nawet z odległości kilkunastu metrów.  

Potworny odór z zarośli. Gdy zajrzeli głębiej gorzko tego pożałowali

Do makabrycznego odkrycia doszło na obrzeżach Białogardu w województwie zachodniopomorskim. Przechadzające się w pobliżu zarośli przypadkowe osoby, poczuły nieprzyjemny zapach, który się z nich wydobywał. Im bliżej podchodziły, tym trudniej było im wytrzymać nieprawdopodobny smród. Zdecydowali się zajrzeć w krzaki i skontrolować, co może wytwarzać tak nieprzyjemny zapach. 

Gdy tylko odsunęli zarośla na bok, ich oczom ukazał się porażający widok. Nagle spostrzegli leżące na ziemi zwłoki i to w zaawansowanym stadium rozkładu. W kilka chwil pożałowali, że zdecydowali się tam zajrzeć, jednak wiedzieli, że nie mogą pozostać obojętni. Zawiadomili odpowiednie służby, które błyskawicznie zjawiły się na miejscu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja utrzymuje sprawę w tajemnicy? 

Policja nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła rozkładające się zwłoki. Z przekazywanych do mediów informacji, których jest naprawdę niewiele, wynika, że ciało zabezpieczono do sekcji zwłok. Prokuratura wszczęła śledztwo, by jak najszybciej poznać tożsamość osoby zmarłej i być może dotrzeć do jej bliskich.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Funkcjonariusze nie chcą jednak ujawniać zbyt wielu informacji. Jak podają źródła, ze wstępnych ustaleń wynika, iż ciało najprawdopodobniej mogło należeć do jednego z lokalnych bezdomnych.

- Zwłoki znajdowały się w stanie dalekiego rozkładu. Na chwilę obecną nie ujawniamy informacji co do płci i tożsamości znalezionej osoby - podaje sierż. Joanna Krajnik z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: radio zet 

Następny artykuł