Od rana przeszukiwano rzekę i Nowogrodziec. Policja przekazała smutne informacje o Kacperku

Od rana przeszukiwano rzekę i Nowogrodziec. Policja przekazała smutne informacje o Kacperku Źródło: TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News

Policja wraz ze specjalnymi służbami od rana wznowiła poszukiwania Kacperka. To siódma doba poszukiwań w rzece i w całej miejscowości. Niestety funkcjonariusze przekazali właśnie wyjątkowo smutne wiadomości o poszukiwanym chłopczyku.

Policja już pod koniec zeszłego tygodnia przekazywała, że w sprawie Kacperka najbardziej prawdopodobne jest to, że chłopiec przez nieuwagę taty, wpadł do rzeki Kwisy i się utopił. Niestety, policja przekazała dzisiaj wyjątkowo smutne informacje. 

Policja przekazuje informacje w sprawie poszukiwań Kacperka 

Trwa siódma doba, od kiedy zaginął 3,5-letni Kacperek. Małego chłopca szukają funkcjonariusze policji, służby specjalne, mieszkańcy, a przede wszystkim zrozpaczeni rodzice. Dziś w sprawie poszukiwań pojawiła się ważna informacja od funkcjonariuszy policji.

- Prowadzimy też poszukiwania w samym Nowogrodźcu w odnodze Kwisy i tamtejszym zbiorniku wodnym - przekazał p.o. rzecznika dolnośląskiej policji Kamil Rynkiewicz.

Dodał także, że w poszukiwaniach bierze udział policja oraz strażacy. Niestety, p.o. rzecznika dolnośląskiej policji Kamil Rynkiewicz wyznał, że po tygodniowych poszukiwaniach "nie nastąpił przełom". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja nie przestaje szukać chłopczyka 

Przypomnijmy, Kacperek jest 3,5-letnim chłopcem, który zaginął w zeszły poniedziałek na terenie działki w Nowogrodźcu. Dziecko ostatni raz widziane było przez ojca około godziny 18:00. Mężczyzna natychmiast rozpoczął poszukiwania i nawoływania, niestety nie przyniosły one żadnych rezultatów. 

Policja została zawiadomiona o zaginięciu chłopca przez matkę. Poszukiwania rozpoczęły się już po zgłoszeniu. Od tego czasu służby przeczesywały rzekę, a także działki. Wciąż nie wiadomo, co stało się z Kacperkiem. Jego mama wyznała ostatnio, że została jej tylko nadzieja.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski powiedział, do kiedy trzeba będzie nosić maseczki. Polacy się wściekną

2. Wiceminister Zdrowia ostrzega nas wszystkich. Wyjawiono prawdę, na temat maseczek ochronnych

Sprawą Kacperka żyje dziś cała Polska. Kilka dni temu Krzysztof Rutkowski przekazał, że przygotował nagrodę dla osoby, która przyczyni się do odnalezienia chłopca. Astronomiczna suma ma zachęcić Polaków do poszukiwań. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje legendarny muzyk. Testy potwierdziły, że był zarażony koronawirusem
  2. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  3. Uczelnia przekazała smutne wiadomości. Nie żyje uwielbiany ksiądz
  4. Zbigniew Cybulski zginął pod kołami pociągu. Żona się załamała, najgorsze wyszło na jaw dopiero po śmierci aktora
  5. Tadeusz Rydzyk pójdzie na emeryturę? Jest oficjalne stanowisko, wielu będzie zdumionych
  6. Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji

źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News