Zauważyli porzucony samochód na poboczu drogi. Gdy otworzyli drzwi, ich oczom ukazał się straszny widok

Zauważyli porzucony samochód na poboczu drogi. Gdy otworzyli drzwi, ich oczom ukazał się straszny widok Źródło: Unsplash/ mistermon

Policja zatrzymała się, gdy zauważyła porzucony na poboczu drogi samochód. Gdy funkcjonariusze otworzyli drzwi nie kryli szoku. Ukazał im się przerażający widok.

Policja zdecydowała zatrzymać się na drodze, gdy zobaczyła na poboczu porzucony samochód. Ta niecodzienna sytuacja przyciągnęła uwagę funkcjonariuszy. Gdy otworzyli drzwi pojazdu ich oczom ukazał się straszny widok. 

Policja dokonała przerażającego odkrycia 

Policja zaniepokoiła się sytuacją, w której samochód bez pasażera został pozostawiony na poboczu drogi. Zdecydowała się sprawdzić czy w związku z tym kierowcy nie przytrafiło się coś złego. To, co funkcjonariusze odkryli wewnątrz pojazdu, przeraża. 

W samochodzie znajdowały się bowiem zwłoki nastolatka. Udało się ustalić, że do jego śmierci mogło dojść nawet kilka dni wcześniej. Śledztwo wyjaśniające tę tajemniczą sprawę trwa. 

Zatrzymano podejrzanych 

Porzucony szary Fiat Punto został odnaleziony na New Hey Road w Scammonden, niedaleko Huddersfield w sobotę rano. W środku znajdowało się ciało 19-letniego Najeebullaha Nekzada. Nastolatek miał na szyi wyraźne ślady obrażeń, które najprawdopodobniej spowodowały jego śmierć. Ofiara pochodziła z Oldham znajdującego się w Greater Manchester.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Póki co, śledczy nie podali żadnej oficjalnej informacji dotyczącej przyczyny zgonu. Cała sprawa wymaga bowiem szczegółowych wyjaśnień. Udało się jednak ustalić, że samochód był tam zaparkowany już od kilku dni. 

Służby proszą wszystkich, którzy mieliby jakiekolwiek informacje na temat tej zbrodni o pilny kontakt. Być może ktoś był świadkiem całego zajścia albo posiada wiadomości, które ułatwią śledztwo. Wygląda na to, że policja poczyniła postępy, ponieważ w poniedziałek zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o udział w tym przestępstwie. 

Dzisiaj grzeje: 1.Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Podejrzanymi są 18-letni i 35-letni mieszkańcy Manchesteru. Zostaną przesłuchani i po sprawdzeniu ich zeznań służby podejmą decyzję na temat kolejnych działań śledczych. Nie wiadomo w jaki sposób policja trafiła na trop tych dwóch mężczyzn ani czy znali ofiarę. Zagadka związana z tajemniczą śmiercią 19-latka z pewnością niedługo się rozwiąże. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny sezon "Kuchennych Rewolucji". Ile na show zarabia Magda Gessler?
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Mirror

 

Następny artykuł