Policja przekazała przykre informacje. Nie żyją 4 osoby, 114 rannych

Policja przekazała przykre informacje. Nie żyją 4 osoby, 114 rannych Źródło: arembowski Pixabay.com

Policja po raz kolejny nie miała do przekazania dobrych wiadomości. Niestety liczby, jakie przedstawili funkcjonariusze są wyjątkowo tragiczne. W kwestii bezpieczeństwa na drogach wciąż mamy wiele do zrobienia.

Policja przekazała tragiczne informacje. Trudno uwierzyć w to, że tylko wczoraj rannych zostało 114 osób i śmierć poniosły 4 osoby. Niestety dane nie kłamią, a doniesienia o drastycznych zdarzeniach z polskich dróg obiegały wczoraj media raz za razem.

Policja potwierdza, 1 września był wyjątkowo tragiczny

Policja na swojej stronie przedstawiła dane za dzień 1 września 2020 roku. Wszyscy liczący na to, że po okresie wakacji sytuacja się polepszy, nie mogą jednak być zadowoleni z tego, co zobaczyli. Niestety policjanci byli wzywani do aż 92 wypadków drogowych, których rannych zostało 114 osób. Dla 4 uczestników wypadki przebiegły w wyjątkowo dramatyczny sposób i ziścił się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To był czarny dzień na polskich drogach

Policja wezwana była między innymi na miejsce wypadku pod Skierniewicami. To właśnie tam w wyniku wypadku zmarła jedna z osób wskazanych w statystykach. We wtorek wieczorem na krajowej drodze numer 70 w Pamiętnej w województwie łódzkim zderzyły się dwa auta. Czterej ranni, w tym dziecko, trafili do szpitala. Sytuacja nie przestawiała się lepiej w związku z innym wypadkiem w tym samym województwie. Media podały smutną wiadomość - zaledwie 22-letni kierowca BMW uderzył w drzewo i w wyniku tego poniósł śmierć na miejscu.

W wypadkach umierają młodzi ludzie

Kolejny wyjątkowo młodym kierowcą, który pożegnał się z tym światem jest 20-letni kierujący pojazdem marki Seat. Jak podaje portal Info112 policja wezwana do wypadku ustaliła, że na drodze wojewódzkiej nr 901 bus zderzył się z samochodem kierowanym przez 20-latka. Chłopak zginął między miejscowościami Sieroty. W innym miejscu na południu Polski, bo w Zgorzelcu, policja musiała interweniować na miejscu zdarzenia, gdzie śmierć poniosła czwarta ofiara wskazana w statystykach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku dwóch aut osobowych na obwodnicy Zgorzelca. Po przybyciu zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia okazało się, że w wypadku uczestniczyły trzy auta osobowe - przekazał mł. asp. Wojciech Piechowicz z KP PSP Zgorzelec. Pozostaje mieć nadzieję, że policja nie będzie musiała podawać kolejnych tak tragicznych wiadomości w najbliższym czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczysty

Źródło: policja.gov.pl / Gazeta Wyborcza / Info112

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News