Serce pęka z żalu. Córka zmarłej wczoraj piosenkarki Tercetu Egzotycznego przeszła przez piekło

Serce pęka z żalu. Córka zmarłej wczoraj piosenkarki Tercetu Egzotycznego przeszła przez piekło Źródło: onet/tomasz_urbanek/

Polsat podał tragiczne informacje o śmierci wielkiej gwiazdy. Nikt nie spodziewał się, że piosenkarka odejdzie tak nagle. Okazuje się, że jedna z jej córek już raz była zmuszona przechodzić przez równie trudne chwile.

Polsat jako jeden z pierwszych poinformował o odejściu uznanej piosenkarki. Jej śmierć była dla wielu ogromnym zaskoczeniem, z którego wciąż nie są w stanie wyjść. Izabela była matką dwóch córek. Niewielu wie, ale jedna z nich, gdy była jeszcze mała, musiała przechodzić przez prawdziwe piekło. 

Polsat informuje o odejściu uznanej piosenkarki 

Zaledwie kilkadziesiąt godzin temu, media obiegła informacja, że uznana piosenkarka Izabela Skrybant-Dziewiątkowska po długich zmaganiach z chorobą odeszła. Choć jej stan zdrowia nie był tajemnicą, nikt nie spodziewał się, że 78-latka tak nagle nas opuści. Kobieta spełniała się nie tylko jako wokalistka, ale przede wszystkim jako matka dwóch wspaniałych córek: Anny i Katarzyny.

Jej córka przeszła prawdziwe piekło 

Okazuje się, że córka Izabeli-Anna Dziewiątkowska-Trębska w swoim życiu doświadczyła już prawdziwych chwil grozy i lęku. Niewielu wie, że kobieta, gdy była jeszcze nastolatką, zachorowała na niezwykle rzadki przypadek nowotworu. Guz pod wątrobą wymagał niezwłocznej operacji, jednak zarówno Ania, jej matka, jak i cała rodzina byli doskonale poinformowani, że życiu nastolatki zagraża niebezpieczeństwo. 

Dla tak młodej dziewczyny były to niezwykle trudne chwile. Nie była w stanie cieszyć się z pełni swojego dzieciństwa tak, jak jej rówieśnicy. Wiedziała, że w każdej chwili coś może pójść nie tak, a jej życie zakończy się.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Modlitwa stała się opoką 

Podczas jednego z wywiadów piosenkarka wyznała, że w tamtym momencie nie wiedziała już co robić. Była świadoma, że może stracić swoje ukochane dziecko. Izabela przyznała, że wiele dała jej modlitwa.  

- Błagałam Boga: "Zabierz mnie, wszystko, ale zostaw to dziecko!" - wyznała piosenkarka - I nagle poczułam, że spływa na mnie wielki spokój, jakbym słyszała: "Gdybym miał zabrać ci to dziecko, to zabrałbym je dwanaście lat temu". 

Ania doskonale wiedziała, jak to jest być chorym na nowotwór, dlatego doskonale rozumiała swoją mamę, gdy tej postawiono diagnozę i wraz ze swoją siostrą wspierała ją w każdej sytuacji. Niestety, piosenkarki nie udało się uratować. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Koszmar gwiazdy TVN! W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele miesięcy. Lekarze do dziś nie wiedzą, co jej było!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów
  4. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  5. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  6. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg

Źródło: KOBIETA.WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News