Sprawa swój początek miała jeszcze kilka lat temu, teraz zaś wychodzą na jaw szczegóły tego gorszącego wydarzenia. Okazuje się, że Polak miał dopuścić się gwałtu nie tylko na Katy Perry, ale także na innych słynnych gwiazdach. Oskarżenia o gwałt przedstawiają Kesha i Lady Gaga.

Sprawa zaczęła się od dramatycznych kulis współpracy z polskim producentem muzycznym, które przedstawiła Kesha. Łukasz Sebastian Gottwald, znany jako Dr Luke, miał – jak twierdzi gwiazda – znęcać się nad nią psychicznie.

Kiedy wokalistka miała zaledwie 18 lat, producent miał jej zarzucać chorobliwe głodzenie się i wyśmiewać jej wygląd. Jak twierdzi gwiazda, przez niego wpadła w bulimię i narkomanię. Ponadto w mediach ogłosiła, że Dr Luke odurzył ją pigułką gwałtu i wykorzystał seksualnie.

Katy Perry i Lady Gada także zgwałcone przez Polaka?

W sprawie Keshy i Dr Luke’a głos zabrała także Lady Gaga. Opowiedziała ona w wywiadzie, że w wieku 19 lat została zgwałcona przez producenta. Niebawem okazało się, że chodzi o tego samego człowieka.

Ostatecznie Gottwald wytoczył Keshy sprawę o zniesławienie. Ona wówczas wyciągnęła dowody, które mają świadczyć o winie Polaka nie tylko wobec niej, ale także innych gwiazd.

– 26 lutego pozwana (Kesha) wysłała wiadomość do Lady Gagi, gdzie powtarza fałszywe [zdaniem Polaka] oskarżenia, że Gottwald ją zgwałcił. W tej samej wiadomości tekstowej, pozwana napisała, że Gottwald zgwałcił nie tylko ją, ale także Kathyn Hudson, posługującą się pseudonimem Katy Perry – informuje prawnik producenta.

Dr Luke zaprzecza, by zgwałcił którąkolwiek z wymienionych piosenkarek. Ponadto adwokat Polaka twierdzi, że w toku procesu Katy Perry zaprzeczyła, jakoby została zgwałcona.

Jaka jest prawda?

Trudno stwierdzić, kto ma rację. Sprawa oficjalnie toczy się przeciwko Keshy o fałszywe pomówienia. Ani Lady Gaga, ani Kesha ani Katy Perry nie wytoczyły Gottwaldowi spraw sądowych o gwałt.

Ta ostatnia oficjalnie nie odniosła się także do medialnych doniesień. Zapytane przez portal Variety o sprawę wokalistki nie skomentowały jej.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Styl Gwiazd – Julia Wieniawa
  2. Polski ksiądz oskarża kobiety o gwałty: Narażają mężczyzn na niepotrzebne trudności
  3. Będzie „Legalna blondynka 3”. W głównej roli zobaczymy Reese Whiterspoon
  4. Amerykańska Akademia Filmowa wyrzuca Romana Polańskiego i Billa Cosby’ego

Czy kary za gwałt powinny być surowsze?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oto największe biusty polskiego show-biznesu! [ZDJĘCIA]


Nie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]