Nie wszyscy Polacy opuszczający kraj dobrze przystosowują się do życia poza granicami ojczyzny. Przykładem jest Robert Ch., który zgotował młodej Brytyjce prawdziwe piekło. Mężczyzna właśnie odpowiedział przed sądem za swoje karygodne, brutalne zachowanie. Jego sprawa wstrząsnęła nie tylko Wyspami, ale także całą europejską opinią publiczną.

Mężczyzna pochodzenia polskiego, który już w czasie tragicznych zdarzeń był  recydywistą, włamał się do domu 31-letniej Brytyjki. Kiedy oznajmił kobiecie, że przyszedł, aby uprawiać z nią seks, przyszła ofiara potraktowała to jak żarty. Słowa napastnika niestety nimi nie były.

„To były długotrwałe tortury”

Ch. bardzo szybko rzucił się na 31-latkę. Zaczął ją gwałcić i bić. Chociaż próbowała się bronić, napastnik był zdecydowanie silniejszy. Męki trwały około trzech godzin, a skatowaną kobietę odnalazł po powrocie z pracy jej chłopak, który natychmiast wezwał na miejsce służby ratunkowe.

– To były długotrwałe tortury. (…) Krew była wszędzie – opowiedział mediom o sprawie prowadzący ją prokurator, Craig Lowe.

Robert Ch. spędził już w więzieniu 8 lat za usiłowanie morderstwa oraz nielegalne posiadanie broni. Tym razem brytyjski sąd skazał go na 6 lat odsiadki. Po opuszczeniu zakładu karnego pozostanie on pod obserwacją kuratora.

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich


10 przepowiedni, które okazały się prawdą

 

...

Zobacz również

Zobacz również