11666321_10153293270136760_5119280596454612905_n
fot. facebook
Wiadomości Pikio - 27 Czerwca 2015

Polak zagroził odlajkowaniem. Schwarzenegger ripostą rozgrzał internet

Arnold Schwarzenegger podobnie jak wielu innych użytkowników Facebooka zmienił swój awatar na tęczowy by wyrazić poparcie dla legalnych związków homoseksualnych w Stanach Zjednoczonych. Sieć podbija jednak odpowiedź aktora na uwagi niezadowolonego z tego faktu Polaka.

Administracja portalu społecznościowego postanowiła przyłączyć się do świętowania legalizacji małżeństw homoseksualnych na terenie całych Stanów Zjednoczonych i umożliwiła swoim użytkownikom zmianę swoich awatarów na fotografie w kolorach tęczy. Jedną z osób, które wzięły udział w facebookowym świętowaniu legalizacji małżeństw homoseksualnych jest Arnold Schwarzenegger. Na zmianę profilowego zdjęcia przez aktora zareagował negatywnie jeden z naszych rodaków, który napisał na profilu aktora: "Co jest z tobą nie tak, Arni? Muszę cię odlajkować". Polak nie musiał długo czekać na odpowiedź, która brzmiała "Hasta la vista" (hiszp. do zobaczenia). Riposta aktora rozgrzała internet do czerwoności.fot. facebook fot. facebookPolecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News