Co jakiś czas słyszymy o młodych kobietach, które za ogromne pieniądze są gotowe sprzedać swoje dziewictwo – temat kontrowersyjny, ponieważ jest to coś co społeczeństwa uważa za jedną z najbardziej intymnych rzeczy w życiu kobiet. Jak się okazuje, prawdziwy interes zbija na tym nasz rodak. 

Powody dla których młode kobiety sprzedają za ogromne pieniądze swoje dziewictwo są różne. Jak starają się przekonywać sprzedające swoje ciało, pieniądze potrzebne im są na ułożenie sobie życia, pomoc rodzinie czy choćby na opłacenie studiów.

Kwestia wciąż budzi kontrowersje – nawet na wydawałoby się „postępowym” zachodzie – ponieważ dziewictwo jest uważane przez nasze społeczeństwa za coś bardzo intymnego, za coś czym nie powinno się nie tylko handlować co nierozważnie tracić.

Jak się jednak okazuje, prawdziwy interes na sprzedawaniu dziewictwa młodych kobiet zbija nasz rodak – 26-letni Jan Zakobielski, który jest właścicielem portalu internetowego oferujący bogaczom zakup dziewicy na jedną noc.

 – Moi rodzice nie wiedzą, co robię. Nikt nie zmusza tych młodych kobiet, żeby robiły coś, czego nie chcą. Mają własną opinię na temat tego co robią i na temat seksu. Nie robię nic złego. Pomagam im w interesach – stara się przekonywać mieszkający w Dortmundzie Polak.

 – Wiele organizacji nielegalnie sprzedaje dziewictwo młodych kobiet. My robimy to jawnie i z gwarancją ochrony prawnej. Sprawdzamy też klientów. Mamy już 30 ofert od młodych kobiet, które chcą sprzedać dziewictwo za pośrednictwem naszego portalu – dodaje Zakobielski.

Jak zapewnia, każda młoda kobieta która się do niego zgłosi, obowiązkowo jest badana przez lekarza ginekologa, który wystawia zaświadczenie o byciu dziewicą. Wtedy może to spieniężyć nawet za kilka milionów euro (średnio 2mln).

Jego portal – Cinderella Escorts – budzi zainteresowanie milionerów z całego świata, w tym głównie ze Stanów Zjednoczonych, Chin czy Indii. W ofercie portalu można znaleźć nie tylko możliwość rozdziewiczenia ale także typowe usługi jakie można spotkać w domach publicznych na całym świecie.

bh

...

Zobacz również