Jak to popularnie się mówi, „Polak potrafi”. Jeden z polskich pasażerów pewnego lotu z wściekłości otworzył drzwi samolotu i wyszedł na skrzydło. Jak mówią świadkowie, którzy nagrali całą akcję, Polak oszalał na ich oczach. Gorzko potem tego pożałował.

Ta podróż, chociaż była opóźniona, zapowiadała się całkiem spokojnie. Pasażerowie lotu do Malagi oniemieli, gdy zobaczyli, co nasz rodak wyprawia. Zagroził, że jeżeli zaraz go nie wypuszczą z samolotu, to sam wyskoczy. Szybko okazało się, że nie kłamał i jak powiedział, tak zrobił.

ZOBACZ TAKŻE: Ta scena „Korony królów” to HIT! Nawet minister PiS „ZGNIŁ” jak ją zobaczył

57-letniego mężczyznę bardzo rozzłościł fakt, że musi poczekać, aż samolot przestanie kołować i będzie można opuścić jego pokład. Maszyna wylądowała już, ale wciąż nie chciano wypuszczać pasażerów, gdyż samolot jeździł po lotnisku. 57-latek zagroził, że sam wyjdzie z samolotu, jeżeli go nie wypuszczą. Otworzył więc drzwi, wskoczył na skrzydło samolotu i potem na płytę lotniska.

ZOBACZ TAKŻE: Brutalny atak na polskich policjantów! Napastnicy na wolności

Polak oszalał przez opóźnienie

Już miał się oddalić szczęśliwy, że wyszedł z maszyny, ale złapała go ochrona lotniska. Ten wybryk będzie go słono kosztował. Skoczek musi teraz zapłacić wielką grzywnę za naruszenie bezpieczeństwa na lotnisku.

Źródło: se.pl

Najlepsze filmy wszech czasów: Dzieło Polaka W CZOŁÓWCE rankingu!


Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

...

Zobacz również