Dramat. Nie żyje młody Polak

Dramat. Nie żyje młody Polak Źródło: Unsplash/Camilo Jimenez

Polak zginął w dramatycznych okolicznościach. Świadkowie zdarzenia byli przerażeni - wszyscy stwierdzili, że nie miał prawie żadnych szans, aby uniknąć śmierci. Na miejscu natychmiast zjawiły się służby ratunkowe i policja.

Polak zjechał samochodem z pasa i zaczął niebezpiecznie jechać pod prąd. Na przeciwko młodego człowieka jechała ciężarówka, która z impetem zderzyła się czołowo z jego samochodem. Mężczyzna zginął na miejscu.

Polak nie przeżył czołowego zderzenia z ciężarówką. Dramatyczne informacje

Jak podaje serwis "Wirtualna Polska", 28-latek jechał swoim audi drogą krajową nr 94. Po chwili zjechał ze swojego pasa w okolicy zjazdu na wieś Szówsko (woj. podkarpackie) na sąsiedni pas, którym samochody jechały w przeciwnym kierunku. 28-latek dosłownie kilka sekund później zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym, który był prowadzony przez kierowcę z Ukrainy.

Kierowca samochodu ciężarowego był zupełnie zszokowany sytuacją. Nie rozumiał, dlaczego jadący z naprzeciwka skręcił nagle i wyjechał naprzeciw niego. Niestety, nie zdążył wyhamować - tir, szczególnie z ciężkim ładunkiem, ma zbyt długą drogę hamowania, aby można było uniknąć kolizji. Rozpędzona, ciężka maszyna dosłownie zmiażdżyła niewielki samochód osobowy, po którym prawie nic nie zostało.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy
2. Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Na miejscu zjawiły się służby

Ratownicy medyczni bardzo szybko pojawili się na miejscu zdarzenia. Strażacy niezwłocznie wyjęli z audi młodego Polaka, a lekarze przystąpili do udzielenia mu pierwszej pomocy. Niestety, nie można było już pomóc mu w żaden sposób. Rozległe obrażenia, jakich doznał w wypadku, spowodowały natychmiastową śmierć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie funkcjonariusze starają się ustalić, co mogło być przyczyną nagłej zmiany pasa, której dokonał 28-latek. Na ten moment wiadomo jedynie, że kierowca tira o narodowości ukraińskiej nie odniósł poważnych obrażeń. Miał ogromne szczęście, że nie stało mu się nic poważnego. 

Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Znaki zodiaku, które będą OBRZYDLIWIE bogate. Oni nie będą musieli pracować do końca życia
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
  4. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  5. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść
     

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu