Dramat. Nie żyje młody Polak

Dramat. Nie żyje młody Polak Źródło: Unsplash/Camilo Jimenez

Polak zginął w dramatycznych okolicznościach. Świadkowie zdarzenia byli przerażeni - wszyscy stwierdzili, że nie miał prawie żadnych szans, aby uniknąć śmierci. Na miejscu natychmiast zjawiły się służby ratunkowe i policja.

Polak zjechał samochodem z pasa i zaczął niebezpiecznie jechać pod prąd. Na przeciwko młodego człowieka jechała ciężarówka, która z impetem zderzyła się czołowo z jego samochodem. Mężczyzna zginął na miejscu.

Polak nie przeżył czołowego zderzenia z ciężarówką. Dramatyczne informacje

Jak podaje serwis "Wirtualna Polska", 28-latek jechał swoim audi drogą krajową nr 94. Po chwili zjechał ze swojego pasa w okolicy zjazdu na wieś Szówsko (woj. podkarpackie) na sąsiedni pas, którym samochody jechały w przeciwnym kierunku. 28-latek dosłownie kilka sekund później zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym, który był prowadzony przez kierowcę z Ukrainy.

Kierowca samochodu ciężarowego był zupełnie zszokowany sytuacją. Nie rozumiał, dlaczego jadący z naprzeciwka skręcił nagle i wyjechał naprzeciw niego. Niestety, nie zdążył wyhamować - tir, szczególnie z ciężkim ładunkiem, ma zbyt długą drogę hamowania, aby można było uniknąć kolizji. Rozpędzona, ciężka maszyna dosłownie zmiażdżyła niewielki samochód osobowy, po którym prawie nic nie zostało.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy
2. Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Na miejscu zjawiły się służby

Ratownicy medyczni bardzo szybko pojawili się na miejscu zdarzenia. Strażacy niezwłocznie wyjęli z audi młodego Polaka, a lekarze przystąpili do udzielenia mu pierwszej pomocy. Niestety, nie można było już pomóc mu w żaden sposób. Rozległe obrażenia, jakich doznał w wypadku, spowodowały natychmiastową śmierć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie funkcjonariusze starają się ustalić, co mogło być przyczyną nagłej zmiany pasa, której dokonał 28-latek. Na ten moment wiadomo jedynie, że kierowca tira o narodowości ukraińskiej nie odniósł poważnych obrażeń. Miał ogromne szczęście, że nie stało mu się nic poważnego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku, które będą OBRZYDLIWIE bogate. Oni nie będą musieli pracować do końca życia
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
  4. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  5. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść
     

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News