Polak wygrał 193 miliony w Eurojackpot. Wiemy, jak teraz zmieni się jego życie, można pozazdrościć

Polak wygrał 193 miliony w Eurojackpot. Wiemy, jak teraz zmieni się jego życie, można pozazdrościć Źródło: Wikipedia/Staatliche Toto-Lotto GmbH Baden-Württemberg

Polak wygrał w loterii Eurojackpot aż 193 miliony złotych. Ta rekordowa suma została właśnie przez niego odebrana. Szczęśliwiec zdradził, na co przeznaczy pieniądze.

Polak wygrał bajeczną kwotę w Eurojackpot, bo całe 193 miliony złotych. Tak dużych pieniędzy w loterii nie zdobył jeszcze nikt w Polsce. Szczęśliwy mężczyzna postanowił zdradzić swój sposób na wygraną i wyjawił, na co przeznaczy pieniądze.

Polak wygrał zawrotną sumą pieniędzy

W losowaniu loterii, które odbyło się w maju główne nagrody zdobył Polak oraz mieszkaniec Nadrenii Północnej-Westfali w Niemczech. Dla każdego z nich przypadło równo po 45 mln euro, czyli 193396500 zł.

- Gracz przyznał, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 mln zł, nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić - poinformowali przedstawiciele totalizatora. 

Mężczyzna po kilku dniach milczenia postanowił w końcu odebrać swoją wygraną. Gdy pojawił się w kolekturze, nie posiadał się ze szczęścia. Postanowił także opowiedzieć, jaki ma swój sposób na loterie.

Jak zdradził, zazwyczaj grał na chybił trafił, ale tamtego pamiętnego dnia do głowy przyszły mu konkretne liczby: 5, 7, 15, 19, 29 oraz 3 i 8. 

Na co mężczyzna przeznaczy swoją wygraną?

Szczęśliwiec zdradził, co oczywiste, że pieniądze diametralnie odmienią jego życie. Za wygraną planuje wybudować dom i bardzo dużo podróżować. Jego najbliższym celem jest Europa południowa. Jednak tegoroczne wakacje zamierza spędzić w Polsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygrana Polaka jest największą jak do tej pory. Wcześniej kilku osobom udało się wygrać mniejsze kwoty. W czerwcu 2018 roku roku gracz ze Świeradowa-Zdroju zdobył ponad 25 milionów.

Ponad 7,1 mln zł zgarnął Polak w grudniu 2017 r. w Wiązownie Lubelskiej, a 5,8 mln zł otrzymał właściciel kuponu z listopada 2017 r. w Radomsku. Kolejną wysoką kwotą było 5 milionów z Kazimierza Dolnego. 

Dla tych, którzy zazdroszczą tej ogromnej wygranej jest pocieszenie. Najbliższa kumulacja w Eurojackpot ma być jeszcze wyższa i wynosić 230 000 000 złotych, a więc o wiele więcej, niż wygrał obecny rekordzista.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3.  Psy w typie rottweilera niemal rozszarpały emerytkę. Właściciel zwierząt nawet nie wezwał pomocy
  4. TVP i Polska w żałobie. Nie żyje legendarny komentator sportowy, miał 70 lat
  5. Zdębiejecie. Wnuczka słynnego polskiego polityka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”
  6. Opalona Oliwia Bieniuk znów zachwyciła fanów. Co za uroda! [ZDJĘCIE]

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News