Kompletnie pijany Polak tirem zdemolował miasteczko. Taranował wszystko na swojej drodze

Kompletnie pijany Polak tirem zdemolował miasteczko. Taranował wszystko na swojej drodze Źródło: Facebook/Città di Portogruaro

Polak najadł się wstydu. Będąc kompletnie pijanym, kierowca ciągnika siodłowego zdemolował zabytkowe uliczki we włoskim miasteczku. Zniszczenia są ogromne.

Polak prowadzący ciągnik siodłowy z naczepą zrobił prawdziwą demolkę we włoskim miasteczku Portogruaro, niedaleko Wenecji. Był kompletnie pijany, wjechał TIR-em w uliczki, które zakaz wjazdu mają nawet zwykłe auta osobowe. 

Polak kompletnie zdemolował zabytkową starówkę

45-latek do miasteczka trafił zjeżdżając z autostrady. Prowadząc ciągnik siodłowy zignorował kompletnie zakaz wjazdu i wcisnął się w wąskie uliczki włoskiego miasteczka, ledwo mieszcząc się między budynkami. W jednej chwili potężny pojazd zaczął wyrywać zabytkowe tarasy, szyldy i sklepikowe markizy.

Do incydentu doszło w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 4 nad ranem. Mieszkańcy starówki 25-tysięcznego miasteczka zostali wybudzeni, słysząc odpadający tynk z budynków, tłuczone kwietniki i niepokojące dźwięki z ulicy. Natychmiast zawiadomiono lokalną policję. Funkcjonariusze po odkryciu źródła demolki nie kryli zaskoczenia.

Kierowca TIR-a zatrzymany. Był kompletnie pijany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że 45-latek w pewnym momencie musiał się zatrzymać, bo ciągnik z naczepą (wypełnioną towarem) zaklinował się między ścianami. Udało się ustalić, że po drodze przejechał przez nieduży, zabytkowy most na rzece Lemene. Według lokalnych mediów to cud, że się nie zawalił, bo ciągnik z naczepą ważył około 40 ton. Inspektorzy budowlani będą jeszcze sprawdzać, czy nie została naruszona jego konstrukcja.

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
2. Magda Gessler pobladła, zamiast gości w drzwiach stanął komornik. Skandal, do szpitala trafiła właścicielka

Auto należało do litewskiego przewoźnika, ale kierowcą był Polak. Był bardzo agresywny, policja z trudem go aresztowała. Późniejsze badanie wykazało również, że był kompletnie pijany. Straty szacowane są na dziesiątki tysięcy euro.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
  5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News