Polacy zdruzgotani. Takie rzeczy nigdy nie powinny się dziać na Igrzyskach

Polacy zdruzgotani. Takie rzeczy nigdy nie powinny się dziać na Igrzyskach Źródło:

Polska i Polacy pogrążyli się w prawdziwej żałobie po tym, co stało się na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang. Do takiego czegoś nie powinno było nigdy dojść. Jesteśmy zdruzgotani.

Od kilku sezonów polscy skoczkowie błyszczą formą. Nasi reprezentanci potrafią zdominować zawody zarówno drużynowe, jak i indywidualne. Z takim celem jechali też do Korei Południowej. ZOBACZ TAKŻE: Stoch nie wytrzymał. MIAŻDŻY Macierewicza i PiS Polacy doskonale poradzili sobie w kwalifikacjach i wydawało się, że choć jedno miejsce na podium mam mają zapewnione. Oczywiście najgoręcej oczekiwaliśmy złota Kamila Stocha. Realne również były krążki dla pozostałych członków narciarskiej ekipy. Cztery lata temu Stoch pozostawił bez szans swoich rywali, stając dwukrotnie na najwyższym stopniu podium w konkursach indywidualnych w rosyjskim Soczi. Wszyscy liczyli więc na powtórzenie tego wyczynu, szczególnie że następca Adama Małysza radzi sobie doskonale w Pucharze Świata. ZOBACZ TAKŻE: Maciej Kot wściekły po konkursie. „To PARODIA!” Trudno to ukryć, ale mamy również cichą nadzieję na to, że Polacy zdobędą medal w rywalizacji drużynowej. Po tym, co stało się dzisiaj będzie o to trudno.

Polacy na Igrzyskach niestety zawiedli

Dzisiaj odbył się pierwszy konkurs rywalizacji skoczków na Igrzyskach w Pjongczang. Po pierwszej serii byliśmy niemal pewni, że mamy aż dwa medale w kieszeni. Pierwsze miejsce zajmował Stefan Hula, a drugie Kamil Stoch. ZOBACZ TAKŻE: Sławna sportsmenka zaskoczyła wszystkich! Wzięła ślub z… KOBIETĄ Niestety stało się inaczej. Niespodziewanie Polacy zostali czymś wytrąceni z równowagi i oddali bardzo złe skoki. Rywalizacja na małej skoczni zakończyła się zwycięstwem reprezentanta Niemiec, Andreas Wellinger. ZOBACZ TAKŻE: Dramat Żyły na Igrzyskach. Przez TO nie wystąpi w konkursie Aż trudno uwierzyć w tak zły wynik konkursu. Pozostaje nam teraz liczyć na sukces na skoczni dużej i konkurs drużynowy. Medale w tych konkurencjach jest w zasięgu ręki. Skoczkowie muszą jedynie zebrać się w sobie i wyrzucić z głowy porażkę z dzisiaj.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News