Polacy wyjeżdżali po to za granicę. Wykorzystała to Biedronka!

Polacy wyjeżdżali po to za granicę. Wykorzystała to Biedronka!

Istnieje wiele produktów spożywczych, które są popularne na Zachodzie, ale w Polsce nadal są nowością. Polacy chętnie sięgają po zagraniczne rzeczy, które często są bardzo drogie. Teraz biedronka oferuje jeden z prawdziwych hitów w bardzo niskiej cenie.

Jednym z takich produktów jest Coca-Cola Vanilla Taste. Ogromnie popularna na Zachodzie w Polsce nie była tak łatwo dostępna. Postanowiono wprowadzić ją w najpopularniejszym dyskoncie w Polsce, gdzie sprzedawano ją w ofercie imitowanej. Market liczył sobie za butelkę po 2,50 zł.

W Polsce tego nie znajdziesz

Na półkach sklepowych w Niemczech i Wielkiej Brytanii nie ma najmniejszego problemu, aby odnaleźć różne smakowe odmiany produktów spożywczych, np. napojów. Na Zachodzie nie jest to już żadną rewelacją. Natomiast jeśli takie produkty pojawią się w naszym kraju, robią prawdziwą furorę. Wiele osób na własną rękę wyjeżdża za granicę, aby sprowadzić dla siebie zapas ulubionych napojów. Zatem jeśli produkty "luksusowe" pojawiają się w dyskoncie, to są rozchwytywane. Tym bardziej, jeśli sprzedawane są za takie pieniądze! ZOBACZ TAKŻE: Pijesz Coca Colę Light? To już jej nie kupisz

Ludzie kupowali całe zgrzewki

Promocja w Biedronce przyciągnęła wielu miłośników smakowej Coca-Coli, którzy swoje zakupy wynosili zgrzewkami! Nie ma się co dziwić. Za sprowadzaną przez osoby prywatne z Niemiec Coca-Colę trzeba zapłacić od 6 do 10 złotych za litr, a dwie butelki w Biedronce kosztowały 5 zł. Niestety, Cola znikała ze sklepowych półek jak świeże bułeczki i w mgnieniu oka skończyły się dostępne zapasy w Biedronce.

ZOBACZ TAKŻE: Coca-Cola pozwana. “Działa jak koncern tytoniowy”

Zniknęły po kilku dniach

Portal warszawawigulce.pl zapytał dyskont, w jakich sklepach dostępna jest jeszcze waniliowa Cola. Otrzymano odpowiedź o następującej treści: - W przypadku produktów brandowych oferujemy różne smaki napoju Coca-Cola - od lime, po cherry i light. W ofercie czasowej dostępne są również podobne warianty smakowe. Tak było w przypadku napoju Coca-Cola o smaku waniliowym, który był oferowany w naszych sklepach i został wyprzedany. W najbliższym czasie nie będziemy powtarzać tej oferty. Z naszych obserwacji wynika, że niezależnie od pory roku i marki najlepiej sprzedaje się podstawowy smak wskazanego napoju - informuje Biedronka. fot. facebook.com/cocacolapoland źródło: warszawawpigulce.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News