O wypadku polskiego tira w Niemczech mówią już wszyscy. Wielu z was będzie załamanych

O wypadku polskiego tira w Niemczech mówią już wszyscy. Wielu z was będzie załamanych Źródło: PxHere - CC0 Public Domain

Polacy w Niemczech z pewnością mogli mieć łzy w oczach na wieść o wypadku, o którym dowiedzieliśmy się niedawno. O konsekwencjach tragicznego wydarzenia już teraz mówią wszyscy, najczęściej z wielkim smutkiem. Wiele osób wyraża swój żal.

Polacy w Niemczech mieli okazję być świadkami przerażającego wypadku, który miał miejsce kilka dni temu. Na jednej z niemieckich autostrad doszło do bardzo poważnej kolizji, w wyniku której ucierpiał tir. Świadkowie zdarzenia mieli prawo bać się o życie kierowcy pojazdu, a po kilku dniach jego zdjęcia ukazały się w internecie. Polacy nie kryli swojego smutku z powodu koszmarnego wypadku.

Okazało się, że samemu kierowcy nie stało się nic strasznego i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale nie to skupiło uwagę internautów. Zgodnie przyznali oni, że do tej pory nie widzieli tak strasznych konsekwencji, które nie dotyczyły człowieka. O sprawie zrobiło się bardzo głośno w internecie, a zwłaszcza w mediach społecznościowych. 

Polacy w Niemczech byli świadkami wypadku

Dowiedzieliśmy się, że w poniedziałek doszło do potwornego wypadku na niemieckiej autostradzie A10 w okolicach miejscowości Ludwigsfelde. Zderzyły się ze sobą dwie ciężarówki, a sytuacja wyglądała bardzo poważnie przede wszystkim z powodu uszkodzenia obu pojazdów. Okazało się, że ucierpiały one znacznie bardziej, niż obaj kierowcy, którzy wyszli z kolizji bez uszczerbku na zdrowiu.

Internautów zmartwił jednak nie stan zdrowia mężczyzn odpowiadających za prowadzenie pojazdów do celu, a los towarów, które wieźli. Okazało się, że oba tiry były wypełnione po brzegi alkoholem i każdy wypadek mógł skończyć się dla nich trwałym uszkodzeniem. Doszło do znacznie poważniejszej kolizji i okazało się, że praktycznie żadna z butelek jej nie przetrwała.

Dziwnym przypadkiem oba tiry wiozły alkohol. Jedna z nich była wypełniona wódką marki Wyborowa, natomiast druga wiozła brazylijski likier. Liczba butelek stłuczonej wódki może zaskoczyć niejedną osobę. Okazało się, że tiry przewoziły aż 20 tysięcy butelek wódki, w wyniku czego zbiło się aż 50 ton alkoholu. Te liczby z pewnością robią wielkie wrażenie.

Polacy w Niemczech przerażeni skutkami wypadku

Polacy w Niemczech już teraz wyrażają wielki smutek na wieść o wypadku, który jest straszny nie ze względu na straty w ludziach, a w przedmiotach. Część osób twierdzi, że doszło do jednej z największych tragedii, które nie dotyczyły liczby poszkodowanych osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu zjawiło się wielu świadków, w tym mieszkających w pobliżu Polaków. Jak twierdzą przedstawiciele firmy przewożącej alkohol, osoby pojawiające się na miejscu głośno wyrażały wielki żal z powodu zmarnowania tak wielkiej ilości alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News