Jej walce przyglądał się cały kraj. Nie żyje młoda Polka postrzelona w Niemczech
Marcin Owczarek - 29 Grudnia 2018

Jej walce przyglądał się cały kraj. Nie żyje młoda Polka postrzelona w Niemczech

Polacy w Niemczech są przerażeni tym, co się stało. Cały kraj przyglądał się tej tragicznej walce o życie. Ofiara nie zasłużyła na tak okrutny los. Nie żyje młoda Polka, która została postrzelona w Niemczech. Rodzina i bliscy pogrążeni są w żałobie.

Polacy w Niemczech to nie nowość. Nasi rodacy licznie wyjeżdżają za zachodnią granicę w poszukiwaniu lepszego życia i pieniędzy. Tam mogą często znaleźć taką samą pracę jak w Polsce, ale za lepsze pieniądze i w dodatku w innej walucie. Wielu się na to decyduje, niestety nie dla każdego taki wyjazd kończy się dobrze.

Najgorsza dzielnica w Berlinie

Według statystyk od kilku lat w Niemczech wzrasta przestępczość. Prawicowi politycy wiążą tę tendencję z gigantycznym napływem do kraju imigrantów z odmiennych kulturowo regionów świata. Powodów jest oczywiście wiele. Do prawdziwego dramatu doszło w berlińskiej dzielnicy Neukölln. Według statystyk to właśnie w tym miejscu, w stolicy Niemiec, żyje najwięcej imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jak przekazują miejscowi politycym, tam też jest największy odsetek przestępstw oraz biedy w mieście. Dostawcy pizzy czy policja boją się tam zapuszczać nawet w dzień.

Polacy w Niemczech nie mogą w to uwierzyć

Przy ulicy Oderstrasse, właśnie w tej dzielnicy znaleziono Polkę leżącą na ulicy. Była ciężko rana, ktoś zadzwonił po pomoc i karetka natychmiast zawiozła ją do szpitala. Jak się okazało, kobieta miała uraz po postrzale z broni palnej w głowę. Polacy w Niemczech nie mogli uwierzyć, że taka sytuacja miała miejsce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Cała społeczność polska w Niemczech, jak i wielu Polaków w kraju obserwowało, co dalej z naszą rodaczką. Niestety, mimo ciężkiej operacji, jaką przeszła, nie udało jej się uratować i zmarła w szpitalu w nocy z piątku na sobotę. To ogromny cios dla jej rodziny i przyjaciół. Wciąż nie wiadomo, co się wtedy wydarzyło. Śledczy próbują ustalić przebieg wydarzeń, jak również szukają sprawcy tego dramatycznego zdarzenia. Ze wstępnych oględzin wynika, że strzał do kobiety oddano z bliskiej odległości. 25-latka nie była w stanie tego przeżyć. Świadkowie zdarzenia mówią, że doszło do kłótni pomiędzy nią a kilkoma innymi osobami. Sprawa wciąż jest w toku i miejmy nadzieję, że szybko uda się ustalić sprawcę. Współczujemy rodzinie oraz przyjaciołom zmarłej kobiety.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PRZERAŻAJĄCE. Największy, jedyny wróg chce zniszczyć rodziców Doroty Wellman
  2. Międzynarodowy skandal z Wisłą Kraków! Zostali oszukani przez inwestorów?
  3. Dramat bohaterki Pierwszej Miłości. Przedawkowanie leków, widmo śmierci
  4. Dorota Wellman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
  5. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News