Polacy w Anglii licznie stawili się do urn
flickr/anna_wozniak/
Weronika Wasiak - 26 Maja 2019

Polacy w Anglii ruszyli do urn. Widok takiej kolejki zaskoczy niejednego

Polacy w Anglii nie zamierzają odpuszczać wyborów. Licznie stawili się w miejscu, gdzie mogli oddać swój głos. Każdy spodziewał się, że z pewnością Polonia stawi się na głosowaniu, jednak nikt nie podejrzewał, że będzie ich aż tak wielu. Końca kolejki nie widać.

Polacy w Anglii, którzy udali się na krótki wyjazd akurat w czasie wyborów, nie chcieli zaprzepaścić okazji, w której mogli oddać swój głos. Przebywająca na terenie Wielkiej Brytanii Polonia ruszyła do urn. Ci, którzy przybyli wcześniej, mieli wielkie szczęście, ponieważ szybko zaczęła się tworzyć kolejka, wydłużająca się z każdą kolejną godziną.

Wszyscy Polacy głosują

Od samego rana media w Polsce obiegają zdjęcia polityków, gwiazd oraz przypadkowych osób, które oddają dzisiaj swój głos. Niektórzy z nich wykorzystali swoją obecność w lokalach wyborczych i w mediach społecznościowych przypominali obywatelom kraju, że mają jeszcze czas, by stawić się przy urnach. Każdemu zależy, by tego dnia jak najwięcej osób postanowiło wybrać swojego kandydata do Parlamentu Europejskiego.

Ojciec Julii WieniawyBurza wokół Wieniawy po Sopocie. Mało kto wiedział, że to córka znanego artystyCzytaj dalej

Jak się okazało, niektórych nie trzeba było wcale upominać i sami doskonale pamiętali, że dziś jest ten wielki dzień. Osoby, które akurat wybrały się w podróż do Wielkiej Brytanii, nie pozostały pozbawione prawa głosu, a za granicami państwa również mieli okazję zagłosować. Co więcej, tyczy się to również tych, którzy mieszkają w Anglii na stałe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Waldemara GoszczaGwiazdor hitowego serialu Polsatu zginął w wypadku. Jego córka olśniewa dziś urodą!Czytaj dalej

Polacy w Anglii ustawili się w kolejce

Jakiś czas temu w mediach pojawiło się zdjęcie ambasady w Londynie, gdzie mogli oddać swój głos Polacy w Anglii. Fotografia robi wrażenie, bowiem jest ich aż tylu, że przed wejściem utworzyła się gigantyczna kolejka. Jeden z internautów poinformował, że czas oczekiwania na oddanie swojego głosu może potrwać nawet do 40 minut. Jak widać, poświęcenie dłuższej chwili czasu nie odstrasza rodaków i wytrwale czekają na swoją kolej.

Wygląda na to, że Polacy w Anglii podeszli do tegorocznych wyborów bardzo poważnie i zależy im, aby mieć faktyczny wpływ na wynik głosowania. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że przejęli się bardziej niż osoby mieszkające w kraju. Ich postawa jest godna pochwały.

Obrazy Pikio

twitter/pawel_gadzala/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła
  6. Przerażający wypadek w Małopolsce. Autokar stanął w płomieniach, w środku 70 osób

Nowotwór a codzienne czynnościNowotwory rozwijają się przez niepozorne codzienne nawyki. Lepiej wystrzegaj się tych czynnościCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News