Polacy uwięzieni na wyspie! Ogromne trzęsienie ziemi, dziesiątki ofiar

Polacy uwięzieni na wyspie! Ogromne trzęsienie ziemi, dziesiątki ofiar

Polacy są uwięzieni na wyspie Lombok w Indonezji po trzęsieniu ziemi, które nawiedziło ten kraj. Takie przerażające informacje krążą teraz po wszystkich mediach w naszym kraju. Ile czasu nasi rodacy będą uwięzieni w tym tropikalnym piekle?

We wczorajszym trzęsieniu ziemi, które nawiedziło Indonezję, zginęło przynajmniej 91 osób. Jednocześnie służby zastrzegają, że ta liczba może jeszcze ulec drastycznej zmianie. Epicentrum kataklizmu miało miejsce na wyspie Lombok, na której teraz dziesiątki tysięcy turystów są uwięzione. Wśród nich jest polska rodzina. Nasi rodacy spędzą w tej pułapce jeszcze przynajmniej dwa dni.

Polacy uwięzieni na tropikalnej wyspie

Cała rodzina na szczęście wyszła cało z tego strasznego kataklizmu, który pochłonął już dziesiątki osób. Teraz czekają na swój odlot, jednak nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Lotnisko, które znajduje się na wyspie, jest przepełnione turystami z całego świata. Wszyscy ci ludzie chcą jak najszybciej wydostać się z pięknej wyspy, która stała się już pułapką. Wszystkie miejsca na nadchodzące loty zostały już wykupione, co doprowadziło do tego, że polska rodzina będzie musiała spędzić tam kilka dni wśród przerażonych ludzi i gruzów zawalonych budynków. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Gigantyczna eksplozja obok lotniska! Słup ognia na kilkadziesiąt metrów

PRZECZYTAJ: Przygotujcie się na najgorsze! Z nieba będzie lał się rekordowy żar

PRZECZYTAJ: Straszny wypadek żony b. premiera Polski. Polityk nie chce jej pomóc!

źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News