Polacy spisali się na medal! Seksowna Dee z YouTube zdradza co następuje (VIDEO)

Polacy spisali się na medal! Seksowna Dee z YouTube zdradza co następuje (VIDEO) Źródło: Źródło: youtube.com

Aż trudno uwierzyć, że ta historia wydarzyła się naprawdę. Młoda, piękna dziewczyna pojechała na koncert do Europy. Nie spodziewała się zapewne, że w obcym kraju, na obcym kontynencie, w tłumie ludzi spotka miłość swojego życia. Jeszcze do tego - że chłopak będzie z Polski. Historia omal nie skończyła się nieszczęśliwie, bo w zamieszaniu zgubiła swojego kompana.

Żeby temu zaradzić, dziewczyna nagrała filmik, w którym poprosiła o pomoc w znalezieniu przystojnego, wysokiego, czarnowłosego Wojtka z Warszawy. Dee Dee dokładnie opisała sytuację, wyjaśniła, że z chłopakiem przegadali cały koncert, określiła go w samych superlatywach, mówiąc, że jest zabawny, inteligentny, przystojny i seksowny. Jej apel spotkał się z dużym odzewem, jej wideo obecnie na YouTube liczy ponad 1,5 mln wyświetleń.

Niektórzy sugerowali, że wideo to ma tylko na celu wypromowanie siebie, jednak nowy filmik udostępniony przez Dee Dee.002 pozwala sądzić, że cała historia jednak jest prawdziwa. Śniada piękność opublikowała kolejną, dużo krótszą wiadomość, w której na samym początku dziękuje za pomoc i za setki wiadomości od Polaków, których określa "niesamowitymi". Otrzymała wiele zdjęć, filmów i wyznań miłosnych z całej Polski. Najwyraźniej otrzymała też pomoc w najważniejszej sprawie - w skomunikowaniu się z Wojtkiem. Autorka mówi, że jest w drodze do Polski i kończy "do zobaczenia wkrótce".

Może faktycznie, tak jak powiedziała w swoim pierwszym filmie, cuda się zdarzają?

https://www.youtube.com/watch?v=pgSXZEDz-gA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News