Polacy są wściekli. Zablokowano nam darmowe transmisje Euro 2016

Polacy są wściekli. Zablokowano nam darmowe transmisje Euro 2016 Źródło:

Polscy kibice są wściekli. To już koniec darmowych transmisji Euro 2016 na zagranicznych kanałach na kablówkach i platformach cyfrowych. Stacje zamierzają zakodować mecze, co oznacza, że kibice są skazani na pakiety Polsatu.

Informowaliśmy już o rzeszach wściekłych kibiców, którzy nie są zadowoleni z oferty Polsatu na platformie Ipla. Jakość transmisji pozostawia wiele do życzenia, a koszt pakietu to 100 złotych. Wielu kibiców postanowiło oglądać mecze Euro 2016 na zagranicznych kanałach, aczkolwiek to już koniec.

Masowe skargi na transmisje Euro. „Solorz nas wydymał!”

- Muszę powiedzieć, że na skutek działań Stowarzyszenia Sygnał i członków, czyli platform pozwalających nam oglądać mecze, ale i UEFA i firm związanych z UEFA, tego problemu już od wczoraj nie ma - mówił Jarosław Mojsiejuk dla Money.pl komentując transmisje na zagranicznych kanałach (m.in ZDF, ARD, SAT 1 czy kanały czeskie). Kibice są jednak wściekli. Uważają, że TVP skompromitowała się przegrywając z Polsatem i doprowadzając do sytuacji, w której Polacy w przeciwieństwie do obywateli innych krajów, nie mogą obejrzeć wszystkich meczów Mistrzostw Europy we Francji. Twierdzą, że zmuszanie do zakupu dodatkowo płatnych pakietów jest nie w porządku, szczególnie, że internetowe transmisje pozostawiają wiele do życzenia. Z kolei inni przekonują, że Polsat jako zwycięzca na rynku, ma prawo dyktować swoje warunki, a ceny nie są wysokie. Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Następny artykuł