Polacy wśród najgroźniejszych przestępców świata! Wiadomość mrożąca krew w żyłach

Polacy wśród najgroźniejszych przestępców świata! Wiadomość mrożąca krew w żyłach

Polacy często chwalą się osiągnięciami naszych rodaków, którzy w wielu dziedzinach odnieśli gigantyczne sukcesy. Jednak zdecydowanie z tego rankingu nie powinniśmy być dumni.

Polacy na swoim koncie mają wiele dokonań, bez których współczesny świat nie wyglądałby tak samo. Do takich wyczynów należy między innymi złamanie szyfru Enigmy podczas II wojny światowej, czy chociażby wynalezienie kamizelki kuloodpornej, która jest na wyposażeniu służb na całym świecie. Jednak nasz naród ma również mniej chlubne wyczyny, o których głośno jest na całym świecie. Okazuje się, że niektórzy z nas są naprawdę niebezpiecznymi osobami.

Polacy w rankingu najniebezpieczniejszych przestępców

Często słyszymy, lub widzimy filmy lub programy o amerykańskich przestępcach. Seryjni mordercy, mafie, kartele narkotykowe i wiele, wiele więcej. To wszystko wydaje nam się odległe, nie zdajemy sobie sprawy, że również w kraju nad Wisłą może dochodzić do takich potworności. Bardzo szybko zapominamy o przestępstwach i zorganizowanych grupach, których jeszcze nie tak dawno temu bali się wszyscy Polacy, a było ich w naszej historii całkiem sporo. Wystarczy, chociażby wspomnieć o grupie mokotowskiej, czy mafii pruszkowskiej, o których w swoim czasie było bardzo głośno. Dodatkowo Polska ma również swoich seryjnych morderców, którzy często dostawali przydomek wampira. Teraz został opublikowany ranking najniebezpieczniejszych przestępców na całym świecie, a w nim są dwaj mężczyźni właśnie z naszej ojczyzny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgroźniejsi Polacy świata

Lista obejmuje łącznie 57 nazwisk ludzi z najróżniejszych stron świata. Pierwszym z przedstawionych tam Polaków jest Marcin Olewniczak znany pod pseudonimem "Olej". Mężczyzna pochodzi z Siedlec i od wielu lat ukrywa się za granicą. Był członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmowała się przemytem narkotyków, swoją kryminalną karierę rozpoczął po roku 2000. Kolejny na Liście jest Rafał Czerwoniec, który poszukiwany jest od 2014 roku. Mężczyzna nie stawił się przed sądem i od tego czasu słuch po nim zaginął. Oskarżony jest o handel narkotykami oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Nie ulega wątpliwości, że obaj są bardzo niebezpieczni i udowodnili wielokrotnie, że potrafią doskonale unikać organów ścigania, skoro nadal pozostają na wolności. screen msn.com screen msn.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Kobieta od 14 lat jest w śpiączce. Wstrząsające, właśnie urodziła dziecko
  2. Łzy napływają do oczu. Tak rodzice zmarłych nastolatek z Koszalina dowiedzieli się o tragedii
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  5. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News