Polacy potrafią! To nagranie zza granicy jest już hitem internetu

Polacy potrafią! To nagranie zza granicy jest już hitem internetu

Polacy znani są w wielu krajach z dużej kreatywności oraz muzycznego talentu. Zaskakujący filmik, na którym możemy zobaczyć rodaków pracujących i... śpiewających na budowie w norweskim Oslo, bardzo szybko podbił serca internautów z całego świata. Zdecydowanie warto go zobaczyć.

Polacy, którzy zdecydowali się podjąć pracę fizyczną w norweskiej stolicy, stali się właśnie prawdziwymi gwiazdami sieci. Wszystko to za sprawą ponad 4-minutowego filmiku, cieszącego się już gigantyczną popularnością zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Jak zapewniają internauci, zdecydowanie warto go zobaczyć. Poprawa humoru gwarantowana!

Polacy zaskoczyli na budowie w Oslo! Genialny filmik podbija internet

Kilku mężczyzn zostało nagranych przez kolegę w czasie wykonywania codziennych zadań na budowie. Co ciekawe, robotnicy zdecydowali się umilić sobie czas, głośno śpiewając przy pracy znane polskie piosenki. Mogli ich usłyszeć liczni przechodnie, a w tym rodacy, którzy chętnie nawiązywali dialog z ewidentnie rozbawionymi budowlańcami. Jak stwierdził pracownik odpowiedzialny za nakręcenie filmiku, mężczyźni muszą wspólnie próbować umilić sobie czas, żeby "nie zwariować" przy ciężkiej, fizycznej pracy. Co ciekawe, sposób ten zapewnia rozrywkę nie tylko im samym, ale także wszystkim przyglądającym się osobom, które akurat przechodzą tuż obok.

Ogromna popularność nagrania z polskimi budowlańcami. Jak poprawiają sobie humor w czasie pracy?

Wideo, które trafiło do sieci, na portal Facebook z inicjatywy członków lokalnego związku zawodowego, bardzo szybko podbiło serca wielu internautów. Świadczyć mogą o tym oczywiście chociażby gigantyczne liczby.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Filmik został udostępniony prawie 7 tys. razy i zebrał 6 tys. reakcji. Jak podaje licznik wyświetleń, w czasie dwóch tygodni obejrzano go aż 929 tys. razy. Pod wideo zauważyć można także naprawdę wiele komentarzy, w których polscy robotnicy są chwaleni za swą kreatywność i odwagę. "BRAWO chłopaki za podejście do roboty. Robić trzeba, a tu proszę. Można pracować na wesoło, a nie wśród marudzących, jęczących, narzekających na wszystko "kolegów". Pełen szacun panowie (ja też ZAWSZE sobie śpiewam w robocie)"; "Brawo Panowie, oby tak zawsze Wam się dobrze pracowało, jesteście Wielcy, ponieważ wykonujecie jeden z najniebezpieczniejszych zawodów"; "Super! Tak pozytywnie nastawionych ekip powinno być znacznie więcej i to nie tylko w Oslo" - pisali naprawdę zachwyceni internauci w sekcji komentarzy na portalu społecznościowym.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ślubu nie będzie! Bohaterka Barw Szczęścia rozstała się z narzeczonym, szokujące kulisy
  2. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  3. Kim jest żona Tadeusza Sznuka? Dziennikarz trzyma ją z dala od mediów
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Fani M jak miłość zamarli. Śmiertelny żywioł pochłonął wszystko
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News