SZOKUJĄCA decyzja! Lider czołowego sejmowego ugrupowania zakończy karierę polityczną
Marcin Owczarek - 9 Grudnia 2018

SZOKUJĄCA decyzja! Lider czołowego sejmowego ugrupowania zakończy karierę polityczną

Polacy nie dowierzają, że coś takiego może mieć miejsce. Lider jednego z czołowych sejmowych ugrupowań myśli o zakończeniu kariery politycznej. W ostatnich wyborach był fenomenalny, a jak jest dziś?

Polacy nie mogą uwierzyć w to, co usłyszeli. Jeden z czołowych polityków fenomenalnie zaczął, ale jego koniec może być sromotny. Nie wiadomo, czy przyzna się do porażki, wszystko zależy od wyniku przyszłych wyborów. Ci, którzy interesują się polityką, dobrze pamiętają ostatnie wybory parlamentarne. Jak zawsze w szranki stanęły Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe, Prawo i Sprawiedliwość czy Sojusz Lewicy Demokratycznej. Nowością było to, że do walki o miejsce w Sejmie stanął ktoś, kto do tej pory polityką się nie zajmował.

Kukiz w odstawkę?

Chodzi o Pawła Kukiza, który bardzo szybko podbił scenę polityczną. Wielu Polaków zawierzyło mu swoje zaufanie i dzięki temu wraz z kilkoma innymi posłami dostał się do parlamentu. Początkowo budził wiele kontrowersji. Miał się za antysystemowca, a często trzymał się z PiS. W końcu wewnętrzne konflikty doprowadziły do tego, że pierwsze osoby zaczęły odchodzić z Kukiz'15. Muzyk zaliczył kilka wpadek, które nie spodobały się wyborcom. Polacy pamiętają każdą z nich. Jedna z pierwszych to fakt, że podczas koncertów uprawiał politykę, przez to wielu jego fanów odeszło. Ostatnio pod wpływem silnych emocji, a może także po wypiciu sporej ilości alkoholu, skomentował odejście posła Marka Jakubiaka z jego partii. W złości napisał coś, czego bardzo żałował. Jego ugrupowanie rozsypuje się jak domek z kart.

Polacy zdecydują w następnych wyborach

O wszystkim zadecydują kolejne wybory parlamentarne. Paweł Kukiz liczy na to, że część wyborców poprze jego kandydaturę i będzie mógł znowu zasiadać w Sejmie wraz z wiernymi mu posłami. Jednakże zdaje sobie sprawę z tego, że może się to nie udać. W wywiadzie z "Polska The Times" skomentował swoje dalsze plany.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
- Może być tak, że nie dostajemy się do Sejmu, albo dostajemy się, ale i tak PiS albo PO mogą rządzić samodzielnie. Wówczas prawdopodobnie zrezygnuję z pobytu w tym Sejmie. Bo nie widzę powodu, żebym miał do końca życia tłuc łbem w mur. Wolę jeździć po Polsce, śpiewać piosenki i na koncertach mówić do ludzi, żeby się opamiętali, obudzili i zobaczyli, w jaki sposób są maltretowani przez ten bandycki system - powiedział Paweł Kukiz. Czy to oznacza, że Paweł Kukiz odejdzie z polityki? Sondaże nie są najlepsze dla jego ugrupowania. Wyniki ciągle spadają i może się tak zdarzyć, iż Kukiz'15 nie wejdzie do Sejmu. Za rok wszystko się okaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ola Kwaśniewska sensacją na lotnisku! Wybuchło zamieszanie
  2. Koniec głośnego związku gwiazdy Polsatu! Wyciekło to przypadkiem
  3. Ilu mężów miała Rozenek? Duże zaskoczenie
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
KościółKsiądz legenda molestował dzieci? Wstrząsające wyznania wyszły na jawCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News