Tragiczny w skutkach finał wielkiej imprezy młodych mężczyzn. Do świetnej zabawy nie wystarczył im alkohol, postanowili zwiększyć swoje doznania. Niestety okazało się, że był to błąd, który doprowadził do najgorszego. Tragiczna śmierć przerwała imprezę, a prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Impreza odbywała się w jednym z mieszkań w Krośnie Odrzańskim. W pewnym momencie balanga zamieniła się w prawdziwy dramat. Dwóch z mężczyzn, którzy mieli zażyć dopalacze, poczuło się bardzo źle. Na domówkę zostało wezwane pogotowie ratunkowe.

Niestety okazało się, że dla jednego z mężczyzn nie było już szans na ratunek. Zmarł jeszcze przed przyjazdem karetki. Drugiego z imprezowiczów przewieziono pilnie do najbliższego szpitala w Zielonej Górze. Jego stan jest teraz stabilny.

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne. Największa impreza LGBT odbędzie się w Polsce

Tragiczna śmierć. Służby rozpoczynają śledztwo

Tragiczną śmierć imprezowicza i pobyt w szpitalu drugiego potwierdziła w rozmowie z dziennikarzami sierż. szt. Sylwia Betka z krośnieńskiej policji. Policjantka nie chciała jednak podać szczegółów ani wieku poszkodowanych mężczyzn. Wiadomo jednak, że byli pełnoletni.

 – Śledztwo w tej sprawie przejęła prokuratura – powiedziała sierżant Betka.

ZOBACZ TAKŻE: Patologia nad warszawską Wisłą! Dzieciaki uprawiały seks przed kamerami wszystkich dookoła

Według doniesień reporterów Fakt24, powodem drastycznego pogorszenia się stanu jednego z nich i śmierci drugiego, było zażycie narkotyków lub dopalaczy.

Źródło: Fakt24

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

...

Zobacz również