Polacy, dlaczego to zrobiliście – pyta jedna z internautek. Dwóch naszych rodaków brutalnie zgwałciło i skatowało znanego muzyka. Cały świat nie może w to uwierzyć, pytają, dlaczego do tego doszło, wstyd.

Polacy mają powody do wstydu za swoich rodaków. Dwóch z nich dokonało bardzo brutalnego gwałtu, a następnie zakatowali znanego gwiazdora z branży muzycznej. Cały świat na to patrzy i nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Jak doszło do tej całej sytuacji?

Cała sytuacja wydarzyła się w Berlinie. Dwóch Polaków było tam przejazdem. Zatrzymali się w hostelu, gdzie były pokoje wieloosobowe. Robotnicy budowlani poznali tam jedną z gwiazd disco lat 90. Jim Reeves, czarnoskóry piosenkarz z zespołu Squeezer, również się tam znajdował. Przebywali w tym samym pokoju. Jeszcze nie wiedział, że dojdzie do tragedii.

24-latek i jego 31-letni kolega poznali muzyka przypadkiem. Ten zaproponował im stosunek seksualny. Muzyk był biseksualistą i nie ukrywał tego. Ci pobili go do nieprzytomności, następnie zgwałcili go. Przez długo czas i kilkakrotnie oprawcy nadziewali ofiarę na nogę od krzesła. Jim Reeves zmarł w wyniku obrażeń wewnętrznych w odbycie.

Polacy znalezieni

Muzyka następnego dnia rano znaleziono martwego w pokoju. 24-latka złapano w Polsce 18 dni po zdarzeniu. Jak się okazało, był poszukiwany za inne przestępstwa w Polsce i najpierw odsiedział swój wyrok w Polsce, później odesłano go do Niemiec. Drugi mężczyzna został złapany pod Barceloną w ubiegłym roku. Miał przy sobie 7 tys. euro kilka telefonów i paralizator. Znaleziono przy nim także sfałszowane dowody osobiste.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 roku

Polakom zarzucano w akcie oskarżenia, że brutalnie znęcali się nad muzykiem, oraz że padł on ofiarą nienawiści na tle homofobicznym. Prokurator żądał za te czyny 14 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Jeden z oskarżonych przyznał się do winy i dostał mniejszy wyrok. Sąd skazał starszego z mężczyzn na 14 lat pozbawienia wolności, a drugiego na 13 lat. Rozprawa odbyła się we wtorek. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny.

Fani zespołu i inni ludzie nie dowierzają, co się wydarzyło w tym hotelu. Nikt się nie spodziewał, że ktoś może w tak brutalny sposób zabić gwiazdę. Domagają się dla sprawców o wiele surowszej kary za takie zbrodnie.

polacy
Fot. Wikimedia Cmmons

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbliższa przyjaciółka Zbigniewa Wodeckiego w końcu to zrobiła! Żona będzie wściekła?
  2. Na co zmarł Gaca? Szokujące wyniki sekcji
  3. Napisał, że śmierć Pyrkosza to żadne zaskoczenie. „Głupszego komentarza dawno nie czytałam”
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko

2018 rokiem zabójstw dziennikarzy? Lista zamordowanych SZOKUJE

ŹRÓDŁOfakt.pl

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.