Pilny apel Elżbiety Witek do wszystkich Polaków. Każdy musi go usłyszeć, chodzi o "powrót do normaności"

Pilny apel Elżbiety Witek do wszystkich Polaków. Każdy musi go usłyszeć, chodzi o "powrót do normaności" Źródło: Elżbieta Witek, autor zdjęcia: Kancelaria Premiera; zdjęcie poglądowe

Elżbieta Witek wypowiedziała słowa, które powinni usłyszeć wszyscy Polacy. Ten apel jest wyjątkowo istotny i nie należy go bagatelizować. Co powiedziała podczas wystąpienia w telewizji marszałek sejmu?

Pandemia, która dotknęła nasz kraj sprawiła, że Polacy mierzą się z zagrożeniem, z którym nie mieli wcześniej styczności. Coraz to nowe ograniczenia nakładane na obywateli mają jeden cel. Spowolnienie rozprzestrzeniania się choroby. Elżbieta Witek poruszyła ten temat podczas przemówienia.

Niezwykle istotny apel Elżbiety Witek

Marszałek sejmu wypowiedziała się na temat aktualnie panującej sytuacji w kraju. Polacy z pewnością powinni wysłuchać jej słów. Elżbieta Witek podkreśliła, że metody walki z panującą pandemią podjęte przez rząd są właściwe. Nadmienia również, że wszyscy powinniśmy pozostawać w domach zgodnie z zaleceniami rządu. Jej zdaniem tylko to gwarantuje nam jak najszybszy powrót do normalności.

- Mierzymy się z niewidzialnym wrogiem. Przez te ostatnie tygodnie, codziennie zdajemy test z odpowiedzialności i wytrwałości. Ze wspólnego trwania w determinacji, by pokonać tę epidemię - powiedziała w wystąpieniu telewizyjnym Elżbieta Witek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy z pewnością powinni wziąć te słowa do serca

Elżbieta Witek w swojej wypowiedzi wyjaśniła, że nakładane obostrzenia, z którymi mierzą się teraz Polacy są wprowadzane dla dobra wszystkich. Faktycznie ograniczenie kontaktów międzyludzkich do minimum spowolni rozwój pandemii, którą wywołał koronawirus. Oczywiście będzie to wywoływało dyskomfort. Jednak w dużej mierze zjednoczenie się przez wszystkich i wytrwanie w nowych zasadach może pomóc okiełznać szalejącą chorobę.

- Mimo tego, z czym przyszło nam walczyć, jest w tych niełatwych dniach coś, co daje ogromną siłę i nadzieję na przyszłość. W obliczu zagrożenia pokazaliśmy, że jesteśmy odpowiedzialni i rozważni. Mądrze i racjonalnie podeszliśmy do zagrożenia. Polacy po raz kolejny pokazali, że potrafią się jednoczyć jak nikt inny, wokół tego co najważniejsze - powiedziała marszałek sejmu.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pokochali go za "Czterech pancernych i psa" oraz "W pustyni i w puszczy". Niestety, media obiegły najgorsze informacje

2. Wirusolog przewiduje, jak będzie wyglądała druga fala epidemii w Polsce. Nie ma dobrych informacji

Elżbieta Witek nadmieniła również, że w aktualnej sytuacji nie ma miejsca na wzajemne animozje i podziały. Podkreśla, że tylko stosowanie się do zaleceń rządu może pomóc w walce z pandemią. Dla wszystkich nas szykuje się ciężki czas. W związku z tym warto posłuchać tego apelu i zastanowić się, czy ignorowanie zaleceń nie sprawi, że sytuacja tylko się pogorszy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze apelują, by go nie lekceważyć. 1 niepozorny objaw może pojawić się już kilka godzin po zakażeniu
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje legenda Marsylii, zmarł na wirusa, lekarze nie zdążyli go uratować
  3. Widzowie TVP martwią się o Tadeusza Sznuka. Smutne wieści obiegły media
  4. Łukasz Szumowski zdradził swoje wielkie plany. W ich realizacji przeszkodził mu koronawirus, żona musi poczekać
  5. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, wielu Polaków w żałobie po nagłej śmierci byłego prezydenta miasta
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Źródło: Interia

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News