Polacy - surowe kary
Candid_Shots/Pixabay
Aneta Wasilewska - 27 Września 2020

Polacy muszą się przygotować. Ruszają wielkie kontrole tajniaków, surowe kary

Zgodnie z doniesieniami, które pojawiły się w mediach, Polacy muszą się przygotować. Już niebawem rozpoczną się kontrole nieumundurowanych funkcjonariuszy policji, która będzie surowo karać za łamanie prawa.

Polacy nie ucieszą się na tę wiadomość. Spodziewać się można wielkich kontroli w przestrzeni transportu miejskiego. Stołeczny ratusz nie pozostawia żadnej wątpliwości, łamanie zasad, będzie niosło wielkie konsekwencje. Kto może otrzymać surową karę?

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Polacy muszą się przygotować. Ruszą wielkie kontrole

Szef biura warszawskiego ratusza, Michał Domaradzki spotkał się w ostatnich dniach z funkcjonariuszami policji. Po spotkaniu w sieci pojawił się oficjalny komunikat, z którego można się był dowiedzieć, że pojawiły się osoby, które nie potrafią uszanować przestrzeni wspólnej. Po ostatnich aktach wandalizmu należy szykować się na zmiany.

- Sprawą wandali zajmuje się już policja, a Warszawa chce jeszcze mocniej zaangażować się w walkę o bezpieczeństwo i estetykę wspólnych przestrzeni - poinformował Domaradzki.

Mowa o dwóch aktach wandalizmu, do których doszło w ostatnich tygodniach. W warszawskim metrze pojawiło się graffiti na wagonach i ścianach stacji. Przypomnijmy, metro w stolicy nie wypuszcza na tory zniszczonych przez wandali pociągów, co niesie za sobą wielkie koszty. Rozwiązaniem na problem mają być wielkie kontrole.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Ratusz zapowiada walkę z wandalami

Zgodnie z zapowiedziami rzeczniczki warszawskiego ratusza, Karoliny Gałeckiej, władze miasta rozpoczynają akcje przeciw wandalizmowi w stolicy. W walce z grafficiarzami weźmie udział nieumundurowana policja, która pojawi się w metrze, by kontrolować sytuację. Co więcej, pojawią się dodatkowe kamery monitoringu.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

- Warszawa zamierza wyciągnąć konsekwencje wobec osób, które dewastują przestrzeń i infrastrukturę finansowaną z podatków mieszkańców stolicy. Roszczenia będą obejmować nie tylko straty poniesione w wyniku uszkodzenia mienia, ale także te wynikające z opóźnień w kursowaniu składów. Są to kwoty sięgające nawet setek tysięcy złotych. Zwróciliśmy się również do policji o podjęcie działań, które pozwolą na wyeliminowanie chuligańskich zachowań w metrze, skuteczne wykrywanie i zatrzymywanie sprawców. Deklarujemy pomoc finansową i wsparcie techniczne. Będą dodatkowe kamery monitoringu miejskiego - przekazała w rozmowie z Gazetą Wyborczą, Karolina Gałecka, rzeczniczka warszawskiego ratusza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News