Wielu Polaków pogrążonych w żałobie. W tragicznym wypadku zginął 25-letni Dominik

Wielu Polaków pogrążonych w żałobie. W tragicznym wypadku zginął 25-letni Dominik Źródło: .

Polacy wciąż nie mogą uwierzyć. 25-letni Dominik zginął nagle i niestety w wyjątkowo tragicznych okolicznościach. Żal przepełnił serca nie tylko jego bliskich.

Polacy przeżyli niewyobrażalny szok na widok informacje, jakie pojawiły się we wszystkich mediach. Dominik mógł cieszyć się rzeszą wiernych fanów, robił to co kocha, choć zawsze podkreślał, że nie chce, by ktokolwiek stawiał go sobie jako wzór. Uśmiechnięty, charyzmatyczny, ciekawy świata, przyjacielski i mimo sporego sukcesu, niezwykle skromny. Takiego poznali go internauci i z całą pewnością takiego właśnie go zapamiętają. Niestety, oficjalnie poinformowano, że 25-latek nie żyje

25-letni Dominik zginął w tragicznym wypadku. Polacy w żałobie 

Media wręcz pękają w szwach od wyjątkowo przykrych doniesień odnośnie śmierci Dominika Sochy. Przypominamy, że 25-latek był youtuberem. Regularnie zamieszczał na swoim kanale filmy, w których pokazywał, jak zdobywa kolejne szczyty. Wspinaczka była jego największą pasją, a na przestrzeni ostatnich lat udało mu się wejść na Mont Blanc, Eiger i Matterhorn. Zawsze jednak podkreślał, że publikowane przez niego treści nie są materiałem instruktażowym i nikt nie powinien wzorować się na jego technikach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

25 lutego na jego oficjalnym kanale pojawił się ostatni, najsmutniejszy film, który opublikowały jego siostry. Z przykrością poinformowały w nim, że 21 lutego, podczas wspinaczki na Mały Kieżmarski Szczyt, doszło do makabrycznego wypadku. Najprawdopodobniej z uwagi na nagłe pogorszenie warunków pogodowych, szalejący wiatr i panującą śnieżycę, Dominik i Krzysztof spadli bezwładnie. Byli spięci ze sobą specjalną liną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zrozpaczona żona Królikowskiego w końcu zabrała głos. Przekazała tylko 7 słów

2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci

- Dominik i jego kolega Krzysztof zginęli, spadając związani liną pod drogę Filar Grosza na Małym Kieżmarskim. Najprawdopodobniej w czasie załamania pogody, silnego wiatru i śnieżycy spadli z dużej wysokości - poinformował cytowany w materiale ratownik medyczny, który był zmuszony stwierdzić zgon obu mężczyzn. Rodzina prosi o uszanowanie żałoby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert Lewandowski w gipsie. Piłkarza czeka kilka tygodni przerwy
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Polsat wydał oficjalne oświadczenie po śmierci Pawła Królikowskiego. Przykre, widzowie będą totalnie zdruzgotani
  4. Lekarze ostrzegają przed wyjątkowo podstępnym nowotworem. Zaczyna się od bólu żuchwy, potem może być za późno
  5. Przenigdy nie wolno dawać dzieciom popularnego owocu. Każdy rodzic musi znać prawdę, konsekwencje mogą być opłakane
  6. Nadeszła druzgocąca wiadomość. Robert Makłowicz stracił nagle tak wiele

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News