Jest nadzieja. Wojewoda przekazał informację o osobach, które wyzdrowiały z COVID-19

Jest nadzieja. Wojewoda przekazał informację o osobach, które wyzdrowiały z COVID-19 Źródło: Unsplash Richard Catabay

Panująca pandemia sprawiła, że Polacy z niecierpliwością wyczekują wiadomości o poprawie sytuacji. Jeden z wojewodów przekazał informacje, które dają nadzieję. Kilka osób pokonało koronawirusa i wyzdrowiało.

Za całą pewnością Polacy są niezwykle przejęci sytuacją, do której doprowadziła pandemia. Coraz więcej osób ulega infekcji, a obostrzenia są bardziej uciążliwe niż wcześniej. Na szczęście pojawiła się nadzieja.

Polacy czekali na te informacje

Pandemia, którą wywołał koronawirus, to jedna z tych sytuacji, w której Polacy nie mogą się doczekać powrotu do normalności. Przyszłość jest trudna do przewidzenia, jednak nie zmienia to faktu, że pojawiają się dobre informacje. Jedną z nich przekazał wojewoda lubelski. Jak podaje portal Wirtualna Polska, rzeczniczka wojewody poinformowała o wyzdrowieniu kilku osób.

Nie da się ukryć, że po fali okropnie nieprzyjemnych wiadomości, te doniesienia wydają się niezwykle optymistyczne. Zdrowe osoby z pewnością są pocieszającą informacją. Jednak to nie jest jedyna wiadomość, która została przekazana przez wojewodę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile osób uznano za wyzdrowiałe? 

Rzecznik wojewody lubelskiego, Agnieszka Strzępka, przekazała w środę wieczorem informacje o wyzdrowiałych osobach. Zgodnie z jej słowami wyzdrowiało już 5 osób. Wykonano im dwa razy test na obecność koronawirusa. Ich wynik był negatywny. Nie da się ukryć, że Polacy od dawna czekali na takie wieści. 

Z całą pewnością są to dobre wiadomości, biorąc pod uwagę to, o czym byliśmy informowani do tej pory. Oznacza to, że pandemia może być pokonana, a koronawirusa można wyleczyć. Polacy z pewnością cieszą się na takie wieści. Niestety pojawiły się również mniej pocieszające informacje.

Dzisiaj grzeje: 1. Coraz więcej zachorowań i kolejna ofiara śmiertelna. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat

2. Dziś Polska przekroczyła smutną granicę. Nowe zakażenia, kolejni zmarli, prognozy nie są optymistyczne

Zgodnie z informacjami, które podała Wirtualna Polska, w czwartkowy poranek mediom przekazano wiadomości o kolejnych zainfekowanych osobach z województwa lubelskiego. Koronawirus został wykryty u dwóch osób. Nie zmienia to jednak faktu, że udało się już wyleczyć kilka innych osób. Oby to był początek końca walki z pandemią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może być niebezpieczny również dla młodych. 12-latka walczy o swoje życie
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Biedronka masowo wysyła Polakom SMS-y z ważną wiadomością. Potrzebna jest wasza pomoc
  4. Najnowsze dane dot. liczby zarażonych w Polsce. Informacje ministerstwa zdrowia mocno niepokoją
  5. Grozi nam epidemia hantawirusa? Naukowcy uspokajają
  6. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News