Polacy płynęli do Szwecji. Nagle doszło do poważnego uderzenia, niepokojące relacje świadków

Polacy płynęli do Szwecji. Nagle doszło do poważnego uderzenia, niepokojące relacje świadków Źródło: .

Polacy płynęli promem do Szwecji. Nikt nie spodziewał się kłopotów na finiszu podróży. Doszło do wypadku, jak relacjonują świadkowie, wszystko wyglądało bardzo groźnie.

Polacy płynęli polskim promem do Szwecji. Podróż przebiegała bez problemów, lecz nagle doszło do groźnego wypadku. Świadkowie opisują, że zdarzenie wyglądało bardzo niepokojąco i doszło do poważnych zniszczeń. Wszystko mogło zakończyć się wielką tragedią. Rejsy zostały wstrzymane do odwołania.

Polacy wyruszyli ze Świnoujścia w kierunku Szwecji

W czwartek ok. godziny 11:00, polski prom "Jan Śniadecki" uderzył z rozpędem w betonowe molo, przy próbie cumowania w szwedzkim porcie Ystad. Świadkowie mówią, że wyglądało to bardzo groźnie. Niewiele brakowało, a zderzyłby się jeszcze z innym promem, który również podchodził do cumowania. Statek wyruszył ze Świnoujścia i zmierzał w kierunku Szwecji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Polacy nie wrócą do kraju "Śniadeckim"

Statek jest poważnie uszkodzony i został wyłączony z kursowania do odwołania. Nadbrzeże również jest w złym stanie po zderzeniu z olbrzymem. Prom miał ruszyć w drogę powrotną tego samego dnia wieczorem. Kurs został odwołany. Ani załoga, ani pasażerowie pechowego promu nie odnieśli na szczęście żadnych obrażeń. Statek ma ogromna dziurę tuż nad gruszką dziobową. Nie wiadomo, kiedy wróci na linię.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska piosenkarka wyznała, że jest lesbijką: ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

"Jan Śniadecki" należy do spółki EuroAfrica Shipping Lines. Prom od 24 lat pływa w barwach Unity Line.
Nie zabiera zwykłych pasażerów, jest bowiem przeznaczony wyłącznie do transportu wielkich ciężarówek. Oprócz załogi na pokładzie statku znajdowali się kierowcy i obsługa samochodów, jednak nie podano dokładnej ilości ludzi przebywających na nim w chwili zdarzenia. Nie są znane również wszystkie szczegóły wypadku. Najprawdopodobniej trwa ustalanie przyczyn problemów z cumowaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą ciężkie czasy dla emerytów. Wielu z nich NIE DOSTANIE podwyżek świadczeń
  2. Legendarna polska aktorka rzuciła karierę dla miłości. Później zginęła w TRAGICZNYM wypadku
  3. Niesamowita, długo ukrywana przed mediami wiadomość! Już jest po porodzie, Michał Szpak w euforii, jego rodzina właśnie się powiększyła
  4. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie
  5. Przewidziała zamach na Jana Pawła II. Wizja siostry Łucji nt. przyszłości Polski ścina z nóg

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News