Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo

Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo Źródło: flickr.com withbeautiful

Polacy muszą mieć się na baczności. Jeśli nie chcą znaleźć się w niebezpieczeństwie, nie powinni ignorować SMS-ów, które zaczęli właśnie otrzymywać. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące masowych wiadomości.

Polacy powinni dokładnie przeczytać otrzymane wiadomości. Nie wolno ich pod żadnym pozorem bagatelizować, ta wiedza może być niezwykle potrzebna.

Polacy z dnia na dzień zaczęli otrzymywać alarmujące SMS-y

SMS-y, które zaczęli otrzymywać Polacy, mogą zaniepokoić każdego. Z treści wiadomości możemy wysnuć wniosek, że chodzi nawet o nasze życie. Tym razem to nie "gierki" cyberprzestępców. Prawdziwość wiadomości potwierdził sam Mateusz Morawiecki. Zagrożenie jest bardzo realne, nie wolno bagatelizować ostrzeżeń i porad od rządu.

Premier Mateusz Morawiecki oficjalnie oświadczył, że Polacy wracający z zagranicy otrzymają specjalnie przygotowane wiadomości, jak postępować w przypadku śmiertelnego wirusa.

- Dla wszystkich Polaków wracających z zagranicy: wakacji, misji dyplomatycznych czy gospodarczych, czy po prostu od znajomych, przygotowaliśmy komunikaty SMS-owe, w których przekażemy odpowiedni zasób informacji, jak należy się zachowywać, jakie objawy mogą świadczyć o tym, że koronawirus wystąpił lub nie i czego należy się wystrzegać - wytłumaczył premier. Podróżujący będą też przechodzić przez pomiar temperatury przeprowadzany na lotniskach, podobnie jak w innych krajach.

Zagrożenie jest realne: we Włoszech kilkaset zarażonych, 7 osób nie żyje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku z tym, co działo się we Włoszech w ciągu ostatnich kilku dni, premier Mateusz Morawiecki pilnie spotkał się w poniedziałek 24 lutego m.in. z ministrem zdrowia, Głównym Inspektorem Sanitarnym, szefem MSWiA i z wojewódzkimi inspektorami sanitarnymi. Nie można bagatelizować zagrożenia, kiedy w jednym z popularniejszych krajów europejskich sytuacja przybrała dramatyczny obrót.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo

2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Najnowsze statystyki informują, że na całym świecie wirusem SARS-Cov-2 zarażonych jest 80 067 osób, z czego 77 658 w samych Chinach. Na początku epidemii pierwsze przypadki w Europie pojawiły się w Niemczech i Francji, jednak to, co dzieje się we Włoszech, przyprawia o dreszcze. Sytuacja rozwija się dynamicznie i staje się niebezpieczna - na tę chwilę zarażonych jest 230 osób, odnotowano 7 zgonów. Przypadki odnotowano w rejonie Lombardii, Wenecji Euganejskej, Piemoncie, Emilii Romanii oraz w Lacjum. Jeśli nie musimy podróżować w tamte okolice, lepiej zmieńmy plany i zostańmy w domu. Wirus przeraźliwie łatwo przenosi się drogą kropelkową - zdrowie oraz życie wielu osób jest zagrożone.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO ostrzega. Liczba osób chorych na raka może wzrosnąć nawet o 81%
  2. Zawody z udziałem Polaków odwołane. Wszystko przez zagrożenie koronawirusem
  3. Sensacyjne doniesienia o polskich sześcioraczkach, za którymi szalał cały kraj. Przecieramy oczy ze zdumienia
  4. Lekarze ostrzegają przed wyjątkowo groźnym nowotworem. Zaczyna się od kaszlu i biegunki, niemal każdy ignoruje objawy
  5. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News