TVN ostrzega, nie ma powodów do radości. Polaków czekają ciężkie chwile

TVN ostrzega, nie ma powodów do radości. Polaków czekają ciężkie chwile Źródło: pikio.pl

Polacy w najbliższym czasie nie będą mieli powodów do radości. Nadchodzące dni nie zapowiadają się najlepiej, mogą nas czekać bardzo ciężkie chwile. O ogromnych zmianach, jakie nadejdą już w najbliższym czasie poinformował TVN.

W najbliższych dniach Polacy będą musieli się zmierzyć z ogromną zmianą. Sytuacja w kraju będzie wymagała dużej elastyczności. Niestety, dla wielu najbliższy czas może okazać się ciężki z kilku względów.

Polacy w najbliższym czasie mogą się znaleźć w trudnej sytuacji, nie będą zadowoleni

Na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej w piątek możemy się spodziewać przelotnych opadów deszczu, na Dolnym Śląsku pojawią się nawet burze. Spadnie nawet 10 litrów wody na metr kwadratowy. W regionie kotlin górskich możliwy będzie słaby deszcz. TVN poinformował również, że na termometrach temperatura osiągnie od 22 do 26 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie. Wiatr będzie słaby oraz umiarkowany, wiejące z  południowego zachodu. W porywach burzowych może osiągnąć nawet 90 km/h.

W sobotę pogodnie będzie jedynie na wschodzie oraz Podkarpaciu. Czekają nas również przelotne opady deszczu 1-5 l/mkw. Termometry pokażą od 23 do 27 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie. Wiele osób, a zwłaszcza osoby starsze, bardzo źle znoszą aż tak wysoki temperatury. Mogą się w tym czasie czuć dużo gorzej niż zazwyczaj. Wiatr powieje z południowego zachody, będzie słaby i umiarkowany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W niedzielne popołudnie oraz zachód kraju nawiedzą przelotne opady deszczu oraz burze, prognozowane opady to 10-30 l/mkw. Maksymalna temperatura to 25 st. na Suwalszczyźnie oraz 28 w okolicach Dolnego Śląska. Wiatr powieje z południowego wschodu, będzie słaby i łagodny, podczas burz osiągnie 90 km/h.

W poniedziałek możemy się spodziewać przelotnych opadów deszczu oraz burz. W ich trakcie prognozuje się opadu od 20 do 40 l/mkw, lokalnie może pojawić się grad. Termometry wskażą od 22 do 26 stopni Celsjusza. Ponownie wiatr umiarkowany, w trakcie porywów burzowych osiągnie do 90 km/h. To kolejna zła wiadomość dla wszystkich, którzy chcieli wypocząć w weekend na świeżym powietrzu. Niestety, zmienna i duszna pogoda może uniemożliwić relaks na działce czy w ogrodzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło

2. Widzowie TVN nie będą mogli się dzisiaj oderwać od telewizorów. Prawdziwy megahit, miliony będą oglądać

3. Specjaliści nie mają wątpliwości, że koronawirus znowu uderzy. Podali datę

Wtorek zapowiada się pogodnie, jedynie na Suwalszczyźnie prognozuje się słaby deszcz (1-3 l/mkw). Termometry wskażą od 23 do 27 stopni Celsjusza. Wiatr powieje z południa, będzie słaby i umiarkowany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Pożegnaliśmy wielkiego kolarza. Był legendą najstarszego polskiego wyścigu
  3. Zamówił przystawkę i dwa zestawy obiadowe z napojami na Mazurach. Gdy zobaczył rachunek, od razu zrobił zdjęcie, znalazł raj na ziemi
  4. Polski samolot runął na ziemię. Ojciec jednej z ofiar przerwał milczenie, tragiczne doniesienia
  5. Sprawa właśnie wyszła na jaw. Odebrano pieniądze dla emerytów
  6. Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń
  7. Nagła metamorfoza Agaty Dudy. Dziś nie przypomina dawnej siebie, zdjęcia nie kłamią

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News