Kolejna ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce

Kolejna ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce

Kolejni Polacy padają ofiarami epidemii koronawirusa. Odnotowano kolejny śmiertelny przypadek w naszym kraju. Zmarł mężczyzna, który walczył z COVID-19.

Polacy otrzymali właśnie wiadomość, że nie żyje kolejna osoba zarażona wirusem SARS-CoV-2. Jest nią osoba, która przebywała w szpitalu w Tychach. Mężczyzna miał 83 lata.

Pojawiają się kolejni Polacy, u których potwierdzono obecność koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia poinformowało społeczeństwo o 36 nowych przypadkach zarażenia w naszym kraju. Niestety przekazano również smutne informacje o ofierze śmiertelnej. Nie żyje 83-letni Polak, który był leczony w szpitalu w Tychach. Potwierdzono, że cierpiał na choroby współistniejące.

Epidemia się rozprzestrzenia, chorują kolejni Polacy

Polacy, u których stwierdza się obecność wirusa SARS-Cov-2, wciąż dołączają do statystyk. Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 36 nowych przypadków oraz jedną ofiarę śmiertelną. Mężczyzna przebywający w szpitalu w Tychach zmarł w wieku 83 lat. Polak zmagał się również z chorobami współistniejącymi, jednak dotychczas nie poinformowano, jakie były to schorzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według Ministerstwa Zdrowia, Polacy popełnili również błąd, robiąc statystyki na temat zarażonych obywateli. Z wyliczeń wyłączono osobę z województwa Wielkopolskiego. Powodem jest pomyłka służb sanitarno-epidemiologoicznych z województw Wielkopolskiego i Dolnośląskiego. Pracownicy obu województw uwzględnili zgon w swoim raporcie, tym samym go dublując.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju

Polacy wciąż zmagają się epidemią wirusa SARS-CoV-2. Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało statystyki, podając nowe informacje w mediach społecznościowych. Obecnie w naszym kraju potwierdzono 684 przypadki obecności koronawirusa w tym 8 ofiar śmiertelnych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus zniknie wraz z ociepleniem? Pierwsze wyniki badań
  2. Apokaliptyczna prognoza wirusologów ws. futbolu. Lekarze ocenili, kiedy sytuacja wróci do normy
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

źródło: Twitter MZ_GOV_PL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News